Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig normális a barnázás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális a barnázás tabletta abbahagyása után?

Figyelt kérdés

Múlthéten csütörtökön vettem be az utolsót, rá szombatra meg is jött a megvonásos vérzésem, szombattól szerdáig normális piros vérzésem volt, csütörtök óta pedig barnázok, minimális mennyiségben.

Ez normális?


2020. máj. 29. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett, végleg abba hagytam a gyógyszert, szóval várom a normális menstruációm, most lett "vége" a gyógyszer által okozott megvonásos vérzésnek, csak a barnázás van jelen.
2020. máj. 29. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:

3-6 hónap is lehet mire visszaáll a ciklus normális rendje, addig bármi előfordulhat, az elnyúló barnázástól, az időközi barnázáson át az 5 hetes ciklustól a 2 hetesig.

Van akinek szinte azonnal visszaáll "normál" rendre, másnak meg nem, teljesen egyénfüggő.

2020. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kieg.: pihenj sokat, mozgás, sport, egészséges táplálkozás, figyelj a nyomelemekre (cink, szelén) akkor hamarabb visszaállhat normál rendre.
2020. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5-6 napig volt barnázásom, majd az utolsó tabis vérzéshez képest 27 napra meg is jött, azóta volt egy 26 és egy 28 napos ciklusom is. Kíváncsi vagyok, a következő milyen lesz. A dokim szerint kb fél ev, amíg minden ingadozás, barnázás stb.normalis, utána kell orvoshoz fordulni.
2020. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!