Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Itt gyakorin miért szidja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin miért szidja mindenki a fogamzásgátlókat?

Figyelt kérdés

Szinte csak negatív véleményt lehet róla olvasni, pedig nem igaz, hogy mindenkinek lesznek negatív mellékhatásai tőle. A legtöbben elkezdik szidni, hogy hízott, rossz lett a hangulata, csökkent a libidója, és azt mondják, hogy ne szedje senki ezek miatt. Amit azért nem értek, mert egyáltalán nem mindenkiből vált ki ilyen hatást. Nyilván azzal én is tisztában vagyok, hogy felborítja a hormonháztartást, de ha valóban ilyen szörnyű lenne, akkor szerintem nem szedné több millió nő...

Nem egy olyan videó van youtube- on sem, amiben nők szidják a tablettákat azért, mert NEKIK nem vált be, és emiatt senki el ne merje kezdeni... Nem igazán értem ezt a hozzáállásukat.



2020. jún. 6. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Buta és korlátolt nők.
2020. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki azt mondja amit tapasztalt. Ha valakinem nem jött be azt, akinek meg bevált az dícséri, itt lehet többen vannak olyanok akiknek nem volt jó, ennyi
2020. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Én első kézből néztem végig, mit tesz a fogamzásgátló anyukámmal 7 évvel ezelőtt. SOHA nem fogok fogamzásgátlót szedni. Ha lesz rá okom (kapcsolat) és pénzem, elköttetem magam.

Azért van ez a negatív visszhang, mert sokan elbagatellizálják a fogamzásgátló hátrányait, és ez dühítő.

Azok a férfiak is, akik soha nem akarnak gyereket, elvárják a párjuktól hosszú kapcsolatban a fogamzásgátlót, ahelyett, hogy elköttetnék magukat. Sokszor még ők vannak felháborodva, ha a nő nem akar gyógyszert szedni. Egy percig sem foglalkoznak a súlyos mellékhatásokkal. De a tablettázó, mellékhatástól nem szenvedő nők szintén ezt képviselik. Ez a hozzáállás generálja ezt a negatív visszhangot.

2020. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Mert annak nincs hírértéke, ha valami működik. Senki nem mondja, hogy időben jön a vonat, csak azt, hogy késik.

Többszázezer nő használja itthon is, némelyikének van gondja vele már csak a nagy számok törvénye alapján is, de a legtöbbnek meg nincs.

2020. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3 evig szenvedtdm 1,5 ev szedes utan mire mindent helyreallt. A termeszetes noi ciklus leallitasa baromira nem egeszseges.
2020. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Rizikfaktor a méhnyakrák kialakulására.

Csak a barátnőim közül 3nak volt ebből gondja, mindháromnál el kellett távolítani a méhnyakból egy részt, és ezek a lányok 25-30 éves kor közöttiek. Szörnyű még belegondolni is, ha nem fordultak volna időben orvoshoz, lehet nem csak a méhnyak egy részét kell eltávolítani, hanem neadj isten az egész méhet, borzalmas egy ilyen fiatal nőnél.

2020. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt írom, amit tapasztaltam. 12 évig szedtem, ebből 10 evig semmi bajom sem volt, de az utolsó ket évben hónapról hónapra erősödtek a mellékhatások. A dokim szerint hosszú szedés során a test idővel tiltakozni kezd. Ez nem jelenti azt, hogy másnak is fog,de én így reagáltam sajnos rá. Ettől függetlenül ugy gondolom,ha valaki tényleg fogamzásgátló hatása miatt szedi es jol van es volt előtte rendes kivizsgálás, akkor mindenki szedje saját felelősségére. Én már nem szeretném szedni, mert elegem volt belőle, jobban erzem most magam, hogy abbahagytam. De! Az nincsen rendben, hogy 17 eves lányoknak ciklus zavarra, es pcos-re felírják, mindenféle vizsgálat nélkül. Holott ebben az esetben csak elfedi a valós problémát és miután abbahagyják csőstül jön a baj. Ezzel baromira nem értek egyet.
2020. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!