Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a Velgyn fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a Velgyn fogamzásgátló gyakori mellékhatásai? Valaki szed még ilyet, és ha igen, mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Az igaz, ha más gyógyszert veszek be mellé (pl. lázcsillapító) akkor már nem ugyanolyan a hatása?

2015. dec. 20. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt írnak a mellékhatásokról:

[link]


Minden fog.gátlóra érvényes, hogy ha gyógyszert szedsz mellette akkor gyengül a hatása. Kűlönösen az antibiotikumtól.


Egyébként egzaktabb választ csak nődoki adhat.

2015. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja szedem

Én is vettem be mellette ezalatt párszor fájdalom csillapítót de elvileg ezektől nem lesz gáz.. nagyon remélem!! nekem csütörtök pénteken kéne kb megjönnie.

Sokáig volt barna folyásom első mensi után, nagyon fájtak a melleim meg még néha most is de már barna folyás egyáltalán nincs mensi után, nekem más mellékhatás nincs és másfél levél után hagytuk el a gumit

2015. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha egyszerre két tablettát vettem be véletlenül?
2016. jan. 3. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszerek ritkán csökkentik a fog.gátló hatását, ha igen, akkor azért, mert hasmenést/hányást okoznak, így nem szívódik fel rendesen, vagy esetleg gyorsabban bontja le a szervezet, de ez mindig fel van tüntetve a betegtájékoztatón. A hüvelygyűrűnél, tapasznál ilyen nincsen, mivel az kikerüli az emésztésedet, így ott csak arra kell figyelni, hogy a helyén maradjon.
2016. nov. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!