Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszerváltás miatt kidobnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszerváltás miatt kidobnátok 2 havi gyógyszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemtudom mitévő legyek. Nagyon régóta szedek 1 fajta gyógyszert (Belara) de most váltani fogok a Nuvaring hüvelygyűrűre. Már megvettem a Nuvaringet de van még 2 havi gyógyszerem. Most az a kérdés, hogy szedjem be a 2 havit és utána kezdjem az újjat vagy inkább hagyjam, dobjam a kukába és kezdjem meg a Nuvaringet? Azért váltok mert úgy érzem, hogy egyre több mellékhatása van nálam, nem elviselhetetlenek de azért érezhető. Ti mit tennétek a helyemben? Szép estét.

2020. jún. 23. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a jelenlegi szedését és válts a gyűrűre - nem véletlenül akarsz váltani, miért akarnád elviselni még két hónapig a mellékhatásait? A bogyókat meg próbáld elsütni (ha mást nem féláron) hátha kell valakinek aki ugyanezt szedi.
2020. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég váltottam újra, mert a régi már eszméletlen drága lett, ez meg feleannyiba kerül. De most fogom kidobni, mert annyi mellékhatása van, hogy semmi szín alatt nem szedem tovább, inkább megveszem méregdrágán, pedig szarul állok anyagilag. Szóval én nem szednék olyat, aminek mellékhatásai vannak.
2020. jún. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a fontosabb?


A 2 levél miatt kidobott pénz, vagy az, hogy jól érezd magad a bőrödben? Szerintem a 2.

2020. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mikor az első gyógyszeremet abbahagytam, babatervezés miatt, megmaradt 2 levéllel. Én felkerestem a helyi védőnőt, neki adtam, ha tudja valakinek ajándékozza oda.

Mikor a fiam meglett, és beszéltem vele a jelenlegi gyógyszeremről, akkor pedig kaptam tőle ebből 3egész levéllel.

Szerintem ilyen célra is fordíthatod :)

2020. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hüvelygyűrűt használok fél éve.

Most fogom kidobni mert tönkre tette a libidómat, meg minden lelki bajom volt. Illetve mindig ki kellett venni szex előtt, mert felsértette a barátomat érzékeny részen..

Azért neked hátha bejön..

2020. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!