Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor leszek jobban? (Mirabell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek jobban? (Mirabella fogamzásgátló)

Figyelt kérdés

Öt napja szedem esténként a Mirabellát, és néha hányingerem van. Elég idegesítő. Este szedem hogy ne legyek rosszul, de így is sikerül rosszul lennem.


Az lenne a kérdésem, hogy mikor van az a pont, amikor maximálisra növi ki magát a rosszullét? Úgx tudom három hónap szedés után kezd javulni a helyzet, kevesebb mellékhatás stb. mikor a legrosszabb? Amikor az ember elkezdi szedni? Vagy amikortól hat? Vagy esetleg későbbokozza a legerősebb mellékhatást?


Másik kérdés, hogy a pajzsmirigyem vannak göbök,azojat befolyásolja valamiképpen?

Előre is köszönöm 20/l



2020. jún. 24. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan fogamzásgátló ami csak 4 hónap után mutatta ki a foga fehérjét...utána mindennap valamikor émelyegtem, megvonasos előtt egy héttel még rosszabb volt.

Relatív, hogy neked elmúlik-e vagy tablettát kell majd cserélned


A második kérdést meg inkább a doktorral kellett volna megbeszélni már az elején

2020. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2 hete szedek (nem Mirabellát, hanem Lorellt) de nekem semmi ilyesmi nem volt, valszeg később fog kijönni valami mellékhatás. Lehet váltanod kéne, beszélj dokival :)
2020. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!