Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, mik a tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik a tapasztalataitok a hüvelygyűrűvel? Pattanásokra jó? Mi a helyzet a libidóval?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

18 és ma teszem majd fel az elsőt:)

Csak kíváncsi vagyok a tapasztalatokra..

2010. aug. 1. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó a pattanásokra! Jó alaposan dörzsöld bele az arcodba,ki ne hagyj semmit mert akkor nem lesz hatásos!

Van hogy szúnyogcsípésre is jó!Bizony!

2010. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jó a pattanásokra, arra az évek jók. Egyébként egy idősebb pasi nem a pattanásokkal foglalkozik, mert tudja, hogy mitől van és hogy el fog múlni. Tudom, hogy hiába mondom, de ne parázd túl. Napozz, tisztálkodj, ne sminkelj ezerrel és várj türelmesen még pár évet.
2010. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pasimnak semmi baja a pattanásaimmal... Csak egyszerűen kíváncsi voltam hogy van e hatással a pattanásokra.
2010. aug. 1. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!