Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalataitok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataitok a hüvelygyűrűvel? Minél több választ várok!

Figyelt kérdés

Mennyire hatásos? Van olyan, aki emellett teherbeesett? Mik az előnyei és mik a hátrányai? nem okoz problémát, hogy minden hónapban 3 héten át egy ilyen hüvelygyűrű van a hüvelyben? Én most szeretném kipróbálni, de még nem voltam ezzel a kívnásággal a dokinál... 20 éves vagyok 1,5 éve élek nemi életet . és fogamzásgátlót eddig nem szedtem. Szerintetek én is használhatom ilyen feltételek mellett?? Nincs olyan kikötés, hogy szülés után, vagy hasonlók?

Előre is köszönöm a válaszokat !!!


2009. ápr. 27. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok és most használom a 2. gyűrűmet.Előtte én sem használtam hormontartalmú foggátlót.Nem is szültem még soha, ez abszolút nem is számít a hüvelygyűrűnél!Pont olyan hatásos, mint a tabletták ,pontosan leírja a haználati útmutató a mellékhatásokat,előnye, hogy nem kell vele foglalkoznod csak mikor felrakod és leveszed, kb 2 perc.Igazából sokkal jobb agyűrű, mert nem megy át a májon és nem károsít, mint a tabi,+ nem kell félni hányás/hasmenés eseén sem.Nekem olyan mintha nem is lenne, nem érzem hogy ottvan és nem is akar kiesni, nagyon könnyű felhejezni,a páromat sem zavarja, de ki is lehet venni egy kis időre. Aki meg ez mellett esik teherbe azzal tuti valami nem stimmel,csak azt már mindig elfelejtik mondani.Sokak írták már hogy nem vették észre hogy elhagyták, én ezért néha megnézem hogy megvan-e :D!Ajánlom neked!Én is féltem, izgultam, hogy milyen lesz, de eddig nagyon pozitív a véleményem, mert menstruáció 1. napján mindig fájt a lábam, most ez nem volt!!!Egyszer ennyi! Használd egészséggel!
2009. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én nagyon élvezem, csak ajánlani tudom!

16/F

2009. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyre jobban tetszik ez a módszer, mostmár nagyon valószínű,hogy kipróbálom! Köszönöm szépen a válaszokat!!!!
2009. ápr. 28. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:

én fél éve ezt használok. Párom rendszeresen belémélvez, nem lettem terhes tőle. Csak kövesd a használati utasítást és nem lesz semmi baj.

Sok lánytól hallottam, hogy kiveszi szex közben. Szerintem teljesen felesleges, mert nem is lehet érezni szex közben.

Én csak ajánlani tudom.

2009. ápr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!