Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem ártalmas késleltetni már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ártalmas késleltetni már az első alkalommal?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló tablettát szedek (Volina).Most járok az első csomag vége felé, tehát csak egy pár hete kezdtem el szedni.

A barátom elhívott egy hosszú hétvégére, és az pont beleesik a 7 napos tabletta szünetbe, tehát akkor kellene megjönnie.

Olvastam, hogyha folytatom a tabletta szedését, akkor nem fog megjönni.

Ugye nem baj ha így csinálom, attól függetlenül hogy ez az első csomag? Vagy nincs összefüggés?

18/L


2010. aug. 1. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én első csomagnál nem szórakoznék vele, de te tudod. Ilyet amúgy is csak ritkán szabad csinálni. De a legjobb lenne, ha felhívnád az orvosod és megkérdeznéd tőle.
2010. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
énis volinát szedek, és sztem ne tedd még az elején vagy és nem szokja meg ilyen gyorsan a szervezeted...
2010. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
előző vok, egyébként neked jók a tapasztalataid?nem voltál rosszul meg ilyesmi?
2010. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából nem vagyok rosszul, annyi hogy olyan mintha premenstruációs fájdalmaim lennének :S

Feszül a mellem, érzékeny a hasam stb.

Mondjuk egyszer iszonyat mód rám jött a hányinger és szédülés...de az még az elején volt...

neked milyen tapasztalataid vannak? :)

2010. aug. 1. 16:51
 5/5 anonim válasza:
kb.ugyanez de tökre megijedtem mikor hányingerem lett először nem is jutott eszembe...de gyorsan elmúlt a többi is!
2010. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!