Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történhetet valami köztünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történhetet valami köztünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap a barátommal kicsit eljátszodtunk együtt, nagyon kívántuk egymást. Orálisan kielégítettük egymást, ő elment de nem belém, le is törölte szalvétával magáról. 2.menetben vagy 20 perccel később egy kicsit belém nyomta magát,nem teljesen még szűz vagyok és nem sietünk vele. Óvszer nélkül voltunk, a menstruacióm épp egy nappal a történtek előtt múlt el. Meg is ujjazot, kicsit izgulok, hogy jutott belém a spermájából vagy az ondóból mikor oda nyomta magát. El kéne mennem nőgyógyászhoz, nem e történt megtermékenyítés?

Kérlek csak normális válaszokat irjatok, nekem ez most sokat jelentene. Köszönöm.

20/L



2020. jún. 28. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Egy kicsit belém nyomta magát, nem teljesen még. Tehát már nem vagy szűz.
2020. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az elejét tolta a farkának, mondtam hogy ne mert fáj és abbahagyta.
2020. jún. 28. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért erre figyelni kell, nemcsak a spermától eshetsz teherbe, van ott még az előváladék is.
2020. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy eléggé felelőtlenek voltunk. De vágytunk egymásra. Mit gondolsz, lehet baj?
2020. jún. 28. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi a valószínűsége, de lehet. Nőgyógyászhoz menni felesleges, mert nem látna még semmit. Ha nem szeretnél kockáztatni, 72 órán belül vehetsz be esemény utánit.

A teszt legkorábban 2 hét múlva mutat eredményt, a nőgyógyász csak hetekkel később látja az ultrahangon.

Tanulj ebből, és legközelebb ilyet ne csinálj. A spermiumoknak teljesen mindegy, hogy szűznek tartod-e magad.

2020. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tanulok a hibámból, többet ilyet nem csinálok. Megbeszélem a párommal.

Az esemény utánit azt betudom szerezni a patikában? Vagy hogy tudok hozzá jutni? Köszönöm válaszodat.

2020. jún. 28. 13:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász írja fel. A körzeti nőgyógyászati ügyeleten akár még ma este fel tudod íratni. Bár 72 órán belül be lehet venni, minél később veszed be, annál kevésbé hatékony, ezért nem érdemes halogatni.
2020. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nagyom parázom, hogy esetleg történt megtermékenyítés.
2020. jún. 28. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Vettél be eseményutánit??
2020. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki hasonló cipőben jár mint én, és kiváncsi hogy mi történt akkor nem történt megtermékenyítés. Viszont ilyen többet nem csinálunk. Felelőségteljesebbek leszünk.
2020. júl. 19. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!