Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég lefeküdtem a barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lefeküdtem a barátnőmmel, és meglepődtem mert még soha nem bírtam ilyen sokáig, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Nemrég meglepően sokáig bírtam az eggyüttlétet, és érdekel mi történhetett.Nem félek egyáltalán attól, hogy terhes lesz, orvos által felírt fogamzásgátlót szed, de meglepődtem, hogy milyen sokáig bírtam, egyben nem éreztem azt, hogy elmentem volna.Lehetséges, hogy most “így adta ki” és csak szerencsém volt, vagy lehet h tényleg úgy mentem el benne, h abból semmit nem éreztem?Később nyílván elmentem, de meglepően sokáig bírtam...
2019. ápr. 13. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Unod már a barátnőd
2019. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De a kérdésed. Nem tiszta.regen sokáig -bírtam kicsit értelmetlen a kérdésed
2019. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt 1db aktus, amikor az átlagnál sokkal tovább bírtam, és nem értem, hogy ez mitől függ, ez a kérdésem röviden🤔
2019. ápr. 14. 00:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokmindentol függhet

Nem lehet mindig minden ugyanaz.ha nem sexelnel sokáig elmennél.hamar elhiszed ?😊ha sokszor aki megszokod és nem v annyira kiéhezve és sokáig -bírod . De sokmindentol függ. Lehetetlen állandóan ugyan annyi idő után elmenni. Mindig más . V hamarabb v kes8bb :)

2019. ápr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éheztesd ki magad ha azt akarod gyors elmenj😂
2019. ápr. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!