Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetek 72 órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetek 72 órás tablettát és utána sima fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Nagyon szerencsétlen baleset történt. A barátommal elmentünk nyaralni és (6hónapja szedek) gyógyszert, de nyaralás közben jött a gyógyszerszünet. Elindulás előtt rosszul számoltam és nem vittem a következő levél fog.gátlót, ma kellett volna bevennem a 2. tablettát, de csak holnap tudom elkezdeni. VISZONT vettünk egy doboz gumit, hogy védekezzünk addig valahogy és reggel szeretkeztünk. Elszakadt a gumi, de csak a végén vettük észre....

Ez nem kamu, tényleg ilyan szerencsétlen vagyok. Holnap megyek nőgyógyászhoz, de addig lekéne magam nyugtatnom. Mi lesz velem? Folytathatom a fogamzásgátlót, ha be kell szednem a 72 órásat?:|


2010. aug. 1. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, nem vehetsz be 72 órás tablettát.
2010. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Holdtündér ***** válasza:

Ezt az orvos megmondja majd neked.

Ha viszont az elsőnek igaza van, akkor nagyon nagy kakiban vagy.

2010. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én úgy tudtam nem szabad együtt alkalmazni a kettőt. Viszont betegtájékoztató nem ír ilyesmit. Szóval lehet, hogy tévedek:)

Menj el orvoshoz és kérdezd meg. Aztán légyszi írd le mit mondott, hogy tanuljunk belőle mi is:)

2010. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nagyon kicsi az esélye a terhességnek, de ha biztosra akarok menni akkor vegyem be 72 órásat is.
2010. aug. 2. 09:15
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Tényleg akkor vehetek be fogamzásgátlóra 72 órásat? Én is hasonló helyzetbe kerültem, úgy hogy együtt érzek:/ de örülök, hogy te túl vagy rajta! :-)

2011. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!