Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy szedjem a gyógyszert,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem a gyógyszert, hogy a megvonásos vérzés ne kapja telibe a nyaralást?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Évek óta szedek gyógyszert, de ilyen eltologatásokat nem nagyon eszközöltem korábban. Most viszont akárhogy matekozom, a nyaralasra fog pont 'megjönni', amit nagyon nem szeretnék. Azt számoltam, hogy ha a következő levélből szedek be 2-3 szemet, akkor tuti elkerüli a nyaraláson a Miku. Ilyenkor mennyire kell tartani áttöréses vérzéstől vagy hasonlótól? Mik a tapasztalatok?



2020. júl. 2. 23:00
 1/7 anonim válasza:
Ha tovább szeded egyből a következő levélből akkor nem fog megjönni.Ha beszedted viszont kimarad pár nap és úgy kezded el kövi adagot, akkor lehet áttöréses vérzés.Én úgy csináltam, hogy csak azt a pár szemet vettem be nem folytattam ez egész levelet. Viszont ha így tolod el akkor számolni kell, hogy következő alkalommal 21 tablettat vegyel be.
2020. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan jártam volna tavaly nyáron. Én folyattam simán a 2 levéllel, amit szintén végig szedtem. Nem volt a 2levél alatt áttöréses vérzés, a 2.levél után is megjött rendesen.

Doki ajánlotta így.

2020. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne tartsd meg a szünetet, hanem szedd be a következő levelet is. Többször is csináltam igy, semmi gondot nem okozott.
2020. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatot, van benne olyan rész, hogy hogyan told el a menstruációdat.

Ha beszedsz a másik levélből az nem jó, úgy nem véd, inkább hagyd ki a szünetet teljesen azzal jobban jársz.

2020. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Miért nem véd úgy, ha nem szedi be a teljes levéllel?! 😅

Barátnőm úgy tologatja (ha muszáj) doki ajánlatára. Elkezdi a következő levéllel, de csak pl 4 plussz szemet szed be. Azt 7 nap szünet, és folytatja az elkezdett levelet, annyival kevesebb napig, mint amennyit már elötte beszedett. Én is csináltam így is.

Szedi folyamat akkor is, szünetet is annyit tart mint kell, akkor miért is ne védené akkor?!

2020. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én tablettám betegtájékoztatója kifejezetten azt irja, hogy a tablettás időszakot nem rövidíthetem, csak a tabletta mentes napokat, pl 7 nap helyett 4 ig nem szedem, ezért írtam azt is hogy olvassa el a betegtájékoztatóját
2020. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és hatos, ha annyira mindegy a dolog akkor miért van az hogy van aki kihagy 1 szem tablettát és puff terhes?
2020. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!