Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor jelentkezik a megvonásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jelentkezik a megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Második levelet szedtem be a Diane nevű gyógyszerből, szombaton vettem be az utolsó szemet, és azóta semmi. Az első levélnél az utolsó szem utáni 3. napon jelentkezett a vérzés, előtte pedig barnáztam, de most abszolút semmi. Ez mitől lehet?

A félreértések elkerülése végett más miatt írta fel az orvos a gyógyszert, nem mint fogamzásgátló, de élek rendszeres nemi életet.



2018. júl. 24. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Változó. A 7 napos szünetben kell jelentkeznie, általában a 3.- 4. napon. Azonban kis csúszás előfordulhat. Nekem eleinte a 3. napon rögtön jelentkezett, mostanra a negyedik vagy ötödik napon jön meg.


Akkor kell orvoshoz fordulni, ha egyáltalán nincs megvonásos vérzés.

2018. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 7 napos szünetben kell kezdődni. Ez lehet a 7. nap is.


"Mi a teendő, ha nem jelentkezik vérzés a tablettaszedés szünetében?

Ha minden gyógyszert rendesen bevett, nem hányt, nem volt súlyos hasmenése, és nem szedett más gyógyszert, nem valószínű, hogy terhes. Folytassa a Diane szokásos szedését.

Ha nem vette be rendesen a gyógyszert, vagy ha a várt vérzés kétszer egymás után nem jelentkezik, előfordulhat, hogy teherbe esett. Azonnal keresse fel kezelőorvosát. Ne kezdje el a következő csomag szedését, amíg nem biztos benne, hogy nem terhes. Közben alkalmazzon nem hormonális fogamzásgátlást."

2018. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!