Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után mutatkoznak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutatkoznak meg a fogamzásgátló tabletta “tünetei”?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elsősorban a nőktől kérdezném hogy ti mennyi idő utan vettetek észre magatokon bármiféle változást a tabletta szedésétől? Gondolok itt étvágycsökkenés/növés, mellnövekedés, hangulatingadozá stb? (Ha volt egyáltalán nektek) Másfél hete szedem nagyjából és szerintem 2szer akkora az étvágyam. :D Ez normális? Ha igen ez idővel elfog múlni stb? Köszönöm előre is ha írtok egy-két személyes tapasztalatot

2020. júl. 7. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 4-6 hónap után jelentkeztek a tünetek, de ezek közül pont egyik sem volt. Nekem hasmenést, fejfájást, gyomorfajast, hányingert okozott.
2020. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más , az elsőnél 2 hét után

Utánna váltottam másra és annak semmi mellékhatása nem jott ki

2020. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két héttől a végtelenig. Értsd: amelyik mellékhatást okoz az lehet már 2 hét múlva érződik, máskor csak hónapok múlva. Amelyik meg nem okoz, annál meg soha. Szedj végig 2-3 levelet és ha tartós mellékhatások jelentkeznek akkor menj vissza a nődokihoz másik készítményért.
2020. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 éves korom óta szedek. Most harmincas vagyok. Soha nem volt bajom tőle.
2020. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Azonnal farkasétvágy és jól meg is híztam. Engedtem az étvágynak. Ne juss te is a sorsomra...8 kilót szedtem fel 2 hónap zabálás alatt, 2 éve nem bírom leadni. Nem a tabi hizlal, én voltam mohó.

A pattanásaim elmúltak. Ez is pár hét alatt.

2020. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első hét alatt hangulatingadozásom volt a 3-4. tablettánál, illetve 2 hét után elkezdett feszülni és nőni a mellem. Most a 2. levéllel szedem, ugyanígy mellfeszülés van, de más negatívat nem vettem észre. Bőröm kevésbé pattanásos, hajam lassabban zsírosodik.
2020. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellfájdalom kb 2 hét múlva, de az egy hónap után megszűnt. Pánikrohamok és hangulatingadozás 3 hónap után jelentkeztek és a tabletta szedés végéig makacsul maradtak.🙃
2020. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!