Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után krémes folyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Férjemmel a ciklusom 14.napján voltunk együtt először óvszerrel (elélvezett), majd ezután kb fél óra elteltével, betette óvszer nélkül kb fél percre. (nem volt közben pisilni, tudom, hogy ez fontos lett volna). Mivel nem szeretnénk még babát bevettem egy Escapelle tablettát, kb 2 órára rá. Nem érezem semmilyen mellékhatást, majd 2 napra rá (ciklus 16.napján) bő tojásfehérje állagú folyásom lett. Most akkor nem hatott a tabletta vagy mi történik? :( Lehetek terhes?

2020. júl. 9. 14:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jajj kérlek titeket valaki adjon választ :(
2020. júl. 9. 16:35
 2/15 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta is csak kb. 85%-os hatékonyságú. (Olvasd el a betegtájékoztatót.)
2020. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Elolvastam.
2020. júl. 9. 19:25
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Azért folyik mert az a kisbaba. Feloldja a testét és a parázna puncidon kifolyik
2020. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Te jo eg utolso.... 🤣🤣🤣
2020. júl. 9. 20:46
 6/15 anonim válasza:

Ez nem jelenti azt, hogy nem hatott a tabletta.

Lehet valami fertőzést kaptál.

Vagy lehet épp akkor volt peteérésed, mert olyankor szokott bő, tojásfehérje állagú folyás lenni.

Általában bevétel után 5-6.napon szokott vérzés lenni, de az sem kizárt, hogy akkor lesz vérzés tőle, amikor amúgy is meg kell jönnie.

2020. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy fertőzés, ismerem a testem. Szerintem is most kell, hogy legyen peteérés, ezért gondolom, h hatástalan volt a tabletta, hisz nem azt kellene, hogy megakadályozza? A betegtájékoztatón azt írja, hogy normál időbe kellene, hogy megjöjjön, ami nekem még kb 2 hét :)
2020. júl. 10. 21:39
 8/15 anonim válasza:

meggátolja a petesejt kiszabadulását a petefészekből;

- meggátolja, hogy a spermiumok megtermékenyíthessék a már esetlegesen kiszabadult petesejtet.

2020. júl. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aha! Értem! Nálam akkor lehet a második... És olyan lehet, hogy már megtermékenyítette a petesejtet mire én bevettem a gyógyszert? Mert azt nem írja, hogy a beágyazódásra is hatna... + kedden vettem be, ma szombat van, de még nem jött meg... Bár azt írja a betegtájékoztatóba, hogy normál időbe jön meg, csak itt a gyakorin szinte mindenkinek megjött pár napra rá, ahogy bevette a gyógyszert
2020. júl. 11. 06:09
 10/15 anonim válasza:

Ha 2 óra múlva vetted be az aktus után, akkor nagyon nagyon kicsi az esély arra, hogy teherbe estél.

Én múlt hónapban jártam úgy, hogy szükségem volt az esemény utáni tablettára, 16 óra múlva tudtam bevenni.

Akkor jött meg a mensim, amikor amúgy is meg kellett volna jönnie (június 4.-én történt a "baleset", június 5.-én vettem be a gyógyszert és 16.-án megjött.)

Csináltam tegnap tesztet, negatív lett.

De a következő menstruáció előtt még csinálok majd egyet.

(13.-án lenne aktuális, bár szerintem kimutatta volna már tegnap is, ha teherbe estem volna.)

2020. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!