Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után krémes folyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Férjemmel a ciklusom 14.napján voltunk együtt először óvszerrel (elélvezett), majd ezután kb fél óra elteltével, betette óvszer nélkül kb fél percre. (nem volt közben pisilni, tudom, hogy ez fontos lett volna). Mivel nem szeretnénk még babát bevettem egy Escapelle tablettát, kb 2 órára rá. Nem érezem semmilyen mellékhatást, majd 2 napra rá (ciklus 16.napján) bő tojásfehérje állagú folyásom lett. Most akkor nem hatott a tabletta vagy mi történik? :( Lehetek terhes?

2020. júl. 9. 14:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szerintem biztos, hogy nem vagy terhes, én nem is csinálnék több tesztet a helyedben! :) Ha már egyszer megjött + a teszt is negatív, akkor 100%,hogy nem vagy terhes.
2020. júl. 11. 10:28
 12/15 anonim válasza:

Egyébként a ciklusodat össze zavarhatja a tabletta, nekem a menstruáció vége utáni napon barnázás, illetve pecsételő vérzésem volt és pár napja múlt el.

Nagyon megijedtem, hogy valami gáz van, de "szerencsére" csak a tabletta okozta a vérzészavart.

2020. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy figyelmeztetsz! Olvastam több helyen is, hogy nagyon be tud kavarni, de az a megnyugtató, hogy ez csak átmeneti és rendeződni fog a menstruáció :) nekem a gyógyszertárban azt mondták, hogy a köv 1-2 hónapban lehet, hogy kicsit zavaros lesz a dolog, de aztán helyreállnak a dolgok :)
2020. júl. 11. 10:34
 14/15 anonim válasza:

Van akinél nem okoz semmi mellékhatást, lehet te is a szerencsésebbek közé tartozol 😊

De tesztet mindenképpen csinálj majd, ha nem jönne meg.

2020. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megjött normál időbe.
2020. júl. 19. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!