Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól véd a fogamzásgátló tabletta? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Missee-t (21 nap + 7 placebo tabi) kezdtem el szedni. Azt írta a tájékoztató, hogy ha a menstruáció 1. napjától szedem, akkor azonnal véd, ha 2-5.napon veszem be először, akkor 7 nap múlva. Este 11-kor volt egy nagyon halvány pici barnás pötty, nem is tudtam, hogy ez most az-e vagy sem, de másnap reggel már látszott, hogy az, ekkor bevettem az első tablettát. Volt ez majdnem két hete, kb. a tablettaszedés 9. napján voltunk együtt barátommal óvszer nélkül, de nem élvezett belém, kivette mielőtt elment volna.

Ha eljutok az első levelen lévő fehér placebotablettákig, akkor az alatt elélvezhet bennem? Egyáltalán lehet ekkor szexelni? Bár gondolom erre a válasz igen, de ha tényleg igen, akkor hogyan? Muszáj az óvszer, vagy elég megszakításosan is, netán megszakítás nélkül is rendben van?



2020. júl. 10. 04:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mensid első napján kezdted szedni, már az első tablettától fogva védve vagy. A tabletta önmagában elég, nem kell megszakítás, nem kell óvszer. Elmehet benned nyugodtan, hiszen ezért szeded!

Minden dobozban van egy alapos ismertető, abban mindez le van írva. Azt a rész olvasd, ami így kezdődik: Hogyan kell szedni...

2020. júl. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben már véd, a fehér tabletta alatt is szóval akkor is csinálhatjátok már ha a barátod az a tipus aki mensi alatt is berakja
2020. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 4. napon kezdtem el, szóval nekem kellett az a u nap, ugyanígy a 9.-nél voltam együtt a barátommal, es nekem a 3 tabletta mentes napon megjött szóval nem volt semmi gáz😊
2020. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En mikor elkezdtem vegigpecseteltem az egesz honapot, ezert egy honapig szex se volt. Ha lett vna eselyunk, en akkor is kivartam volna egy honapot (megszakitassa vagy gumi), mert tudom, hogy izgulos vagyok. A masodik levelnel mar fixen ved, igy emiatt ne aggodj.

Barmi kerdesed van, irj uzit es segitek. :)


21/L (2,5 eve szedek bogyot)

2020. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!