Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ha fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha fogamzásgátlót nem tudok szedni a hormontartalma miatt, a párom pedig nem akar/szeret óvszert húzni?

Figyelt kérdés
Megszakításos védekezés nem jöhet szóba.

2019. szept. 25. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd el.. nem szeret téged semennyire, ha nem teszi meg érted ezt.
2019. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Marad az orál, vagy ha van 3 gyereke, vagy elmúlt 40 akkor elkötteti magát.
2019. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Spirál is jó lehet. De erről inkább a nőgyógyásszal beszélj. Egy a lényeg, a megszakításosba SOHA ne menj bele, gondolom nem akarsz egyedülálló anyuka lenni...
2019. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha a kérdésben leírt opciók fixnek tekinthetőek és az sem jön szóba, hogy szakítotok, de orgazmus igénye mind a kettőtöknek van akkor:

Orál szex.

-Simán a szádbaélvez lenyeled és sosem esel teherbe.

-Nyalásnál pont ennyi a kockázat.


Van még kérdés?

2019. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás és a naptár-módszer nem védekezés, hanem nettó hazárdjáték! Nagyon jól teszed, hogy nem így "védekezel". A szex két ember konszenzusos beleegyezése, ahogy a védekezés is - ha nem húz óvszert akkor nincs szex, max. orál.

Avagy konzultálj a nőgyógyászoddal az egyéb megoldásokról (pesszárium+zselé, spirál stb.).

2019. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász biztos tud valamit ajánlani.
2019. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"párom pedig nem akar/szeret óvszert húzni"

Én amondó vagyok, ha egy pasi ilyet mond, az sokat nem tenne meg érted az élet többi szakaszában sem

2019. szept. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Spirál, huvelygyuru. Ezekben is van minimális hormon, vagy esetleg a rezgyongy ami hormon mentes. En a huvelygyurut ajánlanám ha meg fiatal vagy es nem szultel.
2019. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%

Cserèld le ràm. Én sterilizáltattam magam ( 30f )

Vagy ha ô is akarja Pozsonyban megcsinàlják 500eur ért.

2019. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Természetes fogamzásgátlás, vagy pesszárium.

Bár egy ilyen pár... hát? Nem az együttérzés királya. Szóval a természetessel nem tudom mit kezdene, amikor több nap is tiltólistára kerül. Esetleg mégis megtanul óvszerezni?

2019. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!