Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első fogamzásgátló tabletta előtti vizsgálatok + az első 3 havi tabi összesen mennyibe fog kerülni nagyjából?

Figyelt kérdés
Tudom, ne akarjak spórolni rajta és tényleg nem is tervezek, csak érdeklődök, hogy nagyjából hogyan kalkuláljak :D

2020. júl. 16. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Kb. Egy 20as
2020. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken, vagy a fővárosban?

Az első vizsgálat rákszűréssel együtt kb. 10-15 ezer. Vannak orvosok, akik a vérvételre be tudnak utalni ingyenesen, de a véralvadással kapcsolatos vérvizsgálatért általában 2-3 ezret fizetni kell. Utána visszamész az eredményekkel, és felírja a gyógyszert. Van, aki a konzultációért és a gyógyszer felírásért is kér 1-2 ezret. A 3 havi gyógyszer ára általában 6-8 ezer között mozog. Összesen én is nagyjából 20 ezret szánnék rá. Sok nőgyógyász honlapján fent van az árlista, az alapján tudsz számolni.

2020. júl. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a vizsgálat 15-20ezer Ft volt a gyógyszer 7ezer
2020. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a vizsgálat ingyen volt sztk-ba, a gyógyszer három havi 4400.- (taisa)

Teljes körű vérképet csináltak ,,csak''

2020. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fizetőshöz mész akkor a vizsgálat dijtalan, ha fizetőshöz akkor valószínűleg interneten van honlapja a rendelőintézetnek ahol találsz ár listát


A gyógyszer meg igen változó kb 4-10 ezer között mozog

2020. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, igen, sztk-sra gondoltam. Megnyugtató akkor, azt hittem, ott is fizetni kell a vizsgálatok legalább egy részét :) Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 18. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!