Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mielott felirja a doki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielott felirja a doki a fogamzásgátlot, milyen vizsgálatokra kell számitani? Vervétel?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Levetkőzöl megnézi és annak alapján és, hogy szexelsz-e ir fel.
2016. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én akinél voltam csak simán felírta, előtte volt uh + manuális vizsgálat, de egyéb panasszal mentem, szóval szerintem egyébként nem csinálna. De ajánlom, hogy egy általános +trombózishajlamot vizsgáló labort csináltass. Ha nem is várod meg az eredményeket mielőtt elkezded, ha rossz eredmények jönnek akkor is rövid ideig szedted csak. Mert pl. a trombózisos vizsgálat magán úton is 2 hét, állami rendelésen 2 hónap körül van úgy tudom. Én magamtól intéztem ezeket, mert jobbnak láttam, bár az orvos azt mondta nem fontosak. Azóta kicsit más véleményen vagyok róla...
2016. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tapintásos vizsgálatra (egy vagy két ujja bevezetve a hüvelybe vagy végbélbe ha szűz vagy, has felől pedig tapogat, tájékozódik) ez után kacsával is benéz (szüzeket is lehet direkt olyannal), citológiára vesz le mintát ha nem vagy szűz. Van aki csinál UH-ot is és hormonpanelt. De ez általában panasznál van ha van pluszba.

Az enyém kért előre vérvételt, tehát kiírta és vissza kellett vinnem addig nem írt fel semmit. Van akinek elég utána is. Érdemes előtte + a család nőrokonokról kérdezni anyukádat hogy volt-e valakinek fiatalon trombózisa. Leider mutációra orvosok nem küldenek el ha nem volt, de magába érdemes.

2016. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egy elég drága magánrendelőben vagyok itt csináltak egy máj vizsgálatot (vért vettek) és egy gén tesztet (nyálat vettek)
2016. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!