Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik, hogy ennek ellenére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ennek ellenére baj van??? Én nem hiszem. Csak mindent tulgondolok.

Figyelt kérdés
Voltunk együtt barátommal (használtunk gumit, nem szakadt, nem csúszott le, nem került annak a közelébe sperma), de késett a menzeszem pecsételve megjött (egyre erősödött) 4 napig elég erős mondhatni normális vérzésem van/volt mára az (5.napra) Úgy érzem nem kell betét. Ja és az ilyedtség mellett (4 tesztem negatív is lett) betartottam a 14 napos szabályt a tesztre. Lehet, hogy emellett aggódnom kéne? (nincs terhességi tünetem)

2020. júl. 23. 06:33
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ha ebből gyerek lesz, akkor te vagy maga a Mari. A Szűz Mari.
2020. júl. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag lehetetlen, hogy terhes legyél.
2020. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azóta is minden rendben. 😂 Nem lettem Mari😂
2020. júl. 24. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Na, hála istennek! Akkor most már talán foglalkozhatsz a helyesírásoddal is.
2020. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!