Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis mit kell tenni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kell tenni, ha tegnap és tegnap előtt elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót? Tovább kell szedni?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, terhes nem leszek. Azért kell fogamzásgátlót szednem, hogy beálljon a ciklusom, mert rendszertelen. Elkezdtem szedni, és kihagytam 2 szemet, mert tegnap és tegnapelőtt nem vettem be. Ilyenkor mégis mit kell csinálni? Szedni kell tovább? Vagy 2 nappal előbb abba kell hagyni?

Illetve mit tanácsoltok, hogy vegyem be mindig? Elég feledékeny vagyok.


2020. aug. 15. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nem lesz bajod. Szedd tovább.
2020. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd tovább mintha mi se történt volna
2020. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A telefonodon van ébresztő, azt állítsd be mondjuk reggel 7-re, mindennapos ismétléssel, és a szöveg hozzá legyen az, hogy tabletta.
2020. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Megint egy felelőtlen nőgyógyász...

Ha rendszertelen a ciklusod, akkor a fogamzásgátlóval csak még jobban elnyomod, ugyanis ami ilyenkor van vérzés, az nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés. Ha abbahagynád teljesen a gyógyszert, akkor ugyanúgy rendszertelen lenne a menzeszed.


Véleményem szerint válts orvost, és vizsgáltasd ki magad, és a vizsgálati eredmény tekintetében kezeljen az orvos.

2020. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

#4, neked melyik orvosegyetemről van diplomád? Mert a hazaiakon azt tanítják, hogy a kezelés kiválasztásához előbb diagnózis kell, ahhoz pedig vizsgálat(ok). Neked -látom- képességed van rá, hogy vizsgálat, a páciens ismerete, kérdezése nélkül is ki tudd választani a gyógymódot.

Javaslom, hogy tanulmányozd a núgyógyászati szakirodalmat, több olyan rendellenesség, betegség is van, amelynek a protokollja az ösztrogén bevitel.

2020. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!