Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horvathviki0305 kérdése:

Szerintetek érdemes lenne gyógyszert váltanom?

Figyelt kérdés
Szóval 5 éve szedem a Mirabella nevű fogamzásgátlót. Eleinte nem volt semmi gond vele, viszont úgy kb 2 év után vettem észre, hogy sokszor a havi megvonásos vérzés 1-2 nap késéssel jelentkezett. A gyógyszer mellett elkezdtem érezni a PMS tüneteket (igaz enyhébben, mint mielőtt szedni kezdtem), fejfájás, fáradtság, görcsök, hányás, stb...Doki szerint ezzel semmi baj(holott emiatt kezdtem akkor szedni a fogamzáságlót) Viszont híztam 15 kilót pár hónap alatt úgy, hogy számolom a kalóriákat (napi 1600-nál nem eszek többet), fizikai munkát végzek, és sportolok is.

2020. aug. 28. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, de nincs garancia arra hogy a következő gyógyszer nem fog mellékhatásokat okozni.
2020. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed készítményt szeretnél váltani akkor elmész a dokihoz és felír egy újat. A te döntésed. Ezer okból változhat a testsúlyod ennek csak egyik lehetséges oka a tabi. Válts készítményt és akkor elválik ez okozza-e a galibát.

Tipp: tabiváltásnál ugyanúgy az új készítményt szedd végig az első levéllel és csak utána hagyd el a kieg. fogamzásgátlást!

2020. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!