Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 napja vettem be 72 oras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja vettem be 72 oras tabit (12 ora elteltevel). Ma reggel pecsetelo verzes jelentkezett. Mire van inkabb esely, hogy ez a nagy hormonadag mellekhatasa, vagy a beagyazodas egyik tunete?

Figyelt kérdés
kis fajdalmat is erzek ott "alul", de ezt lehet, hogy mar csak bekepzelem. szerintetek a napokban ha vegzek tesztet, kifog mutatni valamit?
2008. dec. 8. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevetted a tabit nem lehetsz terhes!
2008. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak összezavarta a hormonrendszered!Nem vagy terhes!
2008. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekem is volt ilyen anno...ez a hormonadag miatt van, ez is megvonásos vérzés ugyanúgy, mint a sima fogamzásgátlónál.

Nyugodj meg! De kb.2 hét múlva csinálj egy tesztet, 3hét múlva meg menj el dokihoz kontrollra.

2008. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha figyelmesen elolvastad volna a betegtájékoztatót abba szépen bele van írva, hogy mellékhatás lehet a szokatlanul jelentkező menstruáció avagy a pecsételő vérzés. Fájdalmat is érezhetsz. Mivel ez a tabletta iszonyatos mennyiségű hormont tartalmaz, felborítja a hormonháztartásodat és emiatt valószínű, hogy hamarabb meg fog jönni vagy több vér jön az átlagosnál.Végülis ez egy előidézett menstruáció. A terhességi teszt pedig 2 hét után mutat (talán) pontos értéket. Felesleges a "napokban" elvégezned a tesztet.
2008. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az Allamokban elek, s a gyogyszer amit az iskolaorvos adott, valahogy kifelejtette ezt a mellekhatast a betegtajekoztatobol, ezert paraztam be, hogy megis megtortent a beagyazodas. Koszonom a valaszokat, tovabbra is bizom a joban.
2008. dec. 9. 00:18
 6/6 anonim válasza:
Elnézést! Ezt nem írtad le! (4. válaszoló)
2008. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!