Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késhet a menzesz a 72 órás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Késhet a menzesz a 72 órás tablettától? :S

Figyelt kérdés

Az előző ciklusomban 2 tablettát vettem be,( Escapelle,Rigesoft) 2 hét eltéréssel,mert elszakadt a gumi,de időben észrevettük,nem élvezett belém a barátom.

Rigesoftot júl. 17-én vettembe,21.-én megjött ,de lehet hogy a tabletta hatása volt csak. Most kellett volna megjönnie augusztus. 5-én :S Lehet h csak a tabik miatt késik? :S Nincs tünetem nincs hányingerem semmi.


2010. aug. 7. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos az esemény utánikban akkora hormonadag van,h egy ló is elvetélne tőlük.Főleg,ha kettőt is bevettél.Valószínűleg csak gallyra ment a hormonháztartásod.Kell néhány ciklus,h rendben legyen.Ha még egy hétig nem jelentkezik,akkor csinálj egy tesztet,de szerintem nem vagy terhes.


Amúgy a várandósság első tünetei inkább a mellfeszülés,folyton pisilni kell és a mindjárt megjön érzés,de amikor elmész wc-re semmi nyoma.Állandóan fáradt vagy és szokatlanul sokat alszol.A hányinger rosszullét,csak később jelentkezik.

2010. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 tablettát vettél be úgy hogy a barátod még csak beléd se élvezett? Nem mondom hogy ha nem veszed be semmi esély nem lett volna a terhességre, de szerintem nem érte meg ennyire túlhormonoznod magad. MÉg ha belédélvezett volna... Hát nem tudom, talán más fog.gátlási módszer kellene ha mindig elszakad, mert ilyet nem lehet csinálni hogy állandóan bekapkodod ezt a vackot. Amúgy meg simán attól van, és még egy jó ideig biztos lesznek furcsa dolgok.
2010. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az esemény utánni tabletták teljesen felborítják a szervezetedet, ezért igen, lehet hogy mégsem fog jönni, akár több hétig is, ne aggódj miatta, viszont ha nem tudtok vigyázni az óvszerre, akkor inkább állj át más fogamzás gátló módszerre, mert ha ilyen gyakran szedsz be 72 órásat, nagyon csúnya következményei lehetnek.
2010. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

biztos amiatt késik. amikor én vettem be, akkor nekem meg sokkal előbb jött meg tőle.. és nehezen áll helyre..

szerintem legközelebb ne próbálkozzatok gumival, én is váltottam tabira... az még mindig nem olyan egészségtelen, mint a 72órás..

2010. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!