Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma lesz ilyen kerti party...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz ilyen kerti party barátomnál, és piálni is fogunk. Eddig 9kor vettem be a gyógyszert, most mit csináljak? Mikor vegyem be? Pia nem lesz rá rossz hatással?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
És ha nem piálnál? Na mien jó ötlet.
2010. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem sokat szoktam alapból inni. nem iszom le magam hányásig
2010. aug. 7. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy tényleg nem tudod megoldani ezt a problémát!!! Beleteszed a táskádba,vagy zsebedbe, bármikor elmehetsz wc-re nem? Úristen!!!A pia nincs a gyógyszerre hatással.
2010. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor van rá hatással a pia, ha kihányod. Amúgy tényleg vidd magaddal és vedd be a gyógyszert úgy, mint eddig.
2010. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az sem baj ha előtte veszed be pár órával, vagy utána, de basszus, ilyeneket azért tudnod kellene..

am tényleg, tedd bele a táskádba, az is jó ötlet -.-

2010. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha hatkor beveszed, és 10-ig nem iszol, addigra felszívódik :) nem gáz ha korábban veszed be pár órával :) én sose veszem be ugyanakkor, és még nem lettem terhes (már egy éves gyerekem lehetne, ha baj lenne a nem ugyanakkor való bevétel). :D


nyugi, nem lesz gáz :)


19/l

2010. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!