Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek Janka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Janka hormonmentes módszereiről?

Figyelt kérdés

Aki ismeri, próbálta, “járt” tanfolyamra, azokhoz szólna a kérdésem.

Hormonális dolgokat nem szedhetek és nem is szeretnék. Ezen kívül marad a rézgyöngy, de még nem szültem és rengeteg mellékhatása van sajnos ennek is. Óvszerrel egyszerűen nem megy a szex.

Ezért kezdtem el a pesszáriumok/méhszájsapkák+spermicidek fele nézelődni, illetve így akadtam bele a gyengéd fogamzásgátlás módszerébe is. (Hőmérőzés, nyákvizsgálat, méhszáj vizsgálata stb.)


Szinte csak pozitív vélemények vannak, ami picit fura nekem+egész életemben a csapból is az folyt, hogy a megszakításos védekezés nem védekezés. Nyilván ez a módszer sokkal komolyabb és sokkal több odafigyelést igényel+néha kiegészítő védekezést is, de érdekel, hogy egy független fórumon mik a vélemények és tapasztalatok.

Nagyon nem szeretnék gyereket, de ezt a módszert is 99,4%-os megbízhatóságúnak írják, miközben a tabletta és az óvszer is 98-99% között van.

Minden hasznos választ felpontozok!



2020. okt. 11. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én nem jártam a tanfolyamra, ezért saját tapasztalatot nem tudok mondani. De sokat olvastam a módszerről, biológiai tényekkel alátámasztva. Tény, hogy nem mindenkinek való, de ezen a fórumon sokkal rosszabbnak állítják be, mint amilyen valójában. Ha hiteles információkat szeretnél szerezni, inkább tematikus fórumokon nézelődj, mert ott többen lesznek, akik próbálták. Például vannak a Facebookon védekezéssel, nőgyógyászati kérdésekkel foglalkozó csoportok.
2020. okt. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Onnan jöttem, mert annyira pozitív volt mindenki véleménye, hogy szinte hihetetlen számomra.
2020. okt. 12. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Kókler.
2020. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd nekem miért?

Sajnos most nem sok időm van, de amint kapok két szabad percet a munkahelyemtől elkezdek angolul is utánaolvasni a termékenységtudatnak.

Tényleg érdekel, hogy mennyire megbízható és min alapul ez az egész rendszer.

2020. okt. 13. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Semmin nem alapul.

O egy kokler.

1X rosszul lett.

Azota azt allitja, h az o modszere a tokeletes.



1nonek aki melozik is(nem ugy mint o) bezavarja a ciklusat a stressz, az ejszakazas, stb.

Utalom aznilyen lehuzo embereket.

2020. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszodat!
2020. okt. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!