Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak! Elvárjátok, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elvárjátok, hogy a barátnőtök/párotok/feleségének stb. fogamzásgátló tablettát szedjen? (Ha a vizsgálatok alapján szedheti.)

Figyelt kérdés
Ha igen mikortól, mennyi idő után? Miért igen, miért nem? Ismeritek azokat a mellékhatásokat, amiket ezek a hormonális cuccok tesznek a női szervezettel? Szakító ok, ha esetleg a hölgy ragaszkodik az óvszerhez?

2020. okt. 15. 08:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak tabletta és (férfi) óvszer létezik.
2020. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elvárás. Közösen megbeszéljük és ami a legjobb az lesz.
2020. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem elvárás.

Pontosan a rengeteg mellékhatás miatt.

Sosem okozott nekem gondot gumit húzni..


26F

2020. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem várom el, sőt, kérem arra, hogy ne szedjen ilyeneket. 41F
2020. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
29%

gumiban nem érzek semmit, szóval olyan és annyi is lenne a szex ha gumival kellene


volt olyan amikor tabival védekeztünk, volt amikor megszakítással (persze végig gondolva a lehetséges kockázatokat és kimeneteleket)


nem elvárom, hogy szedje, viszont ha gumival védekezünk, akkor sajnos az rányomná a bélyegét az egészre


oráltól nehezen megyek el, gumiban meg vagy el sem mennék, vagy max análnál, de akkor is túl hosszú idő, 2 exem is kidörzsölődött a gumitól, pedig elég nedvesek voltak, csak az időtartam miatt ez volt

2020. okt. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
NEM várom el, régen rossz ha az egyik fél elvár (kikövetel) magának valamit a szexben. A nő döntése hogy akar-e hormonális fogamzásgátlót szedni vagy sem. Tény, hogy sokkal jobb gumi nélkül, de még ennél is rosszabb idegeskedni mit szedsz össze (alkalmiban), vagy állandóan idegeskedni a nem kívánt terhesség miatt (megszakításos).
2020. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Első valóban! Azért a tablettát említettem, mert sajnos a férfiak nagy százaléka nem ismeri a többi hormontartalmú fogamzásgátló módszert, de jó látni, hogy valaki ezzel is képben van. Viszont az összes hormonos megoldásnak ugyanazok (kb. 90%-ban) a mellékhatásai. Léteznek hormonmentes megoldások, de azok kevésbé védenek, kivéve a hormonmentes spirált (aranyszál) és a rézgyöngyöt. Ezek viszont, mivel méhen belüli eszközök gyakran kilökődnek, elmozdulnak, gyulladást okozhatnak, amely meddőséghez vezethet. Nem szült nőknek nem nagyon ajánlják őket, sőt pár éve még tiltva volt ezek felhelyezése nekik. Ami viszont majdnem mindig jelentkezik ezeknél az a sokkal erősebb és hosszabb menzesz, ami görcsös és fájdalmasabb, illetve a szinte folyamatos pecsetelő vérzés. :(

Esetleg a női óvszer szimpatikusabb neked? Még az az, ami hasonló az óvszerhez.


Mindnekinek köszönöm a választ, felpontoztam mindenkit! Várom a további véleményeket is. Kiváncsi vagyok mennyire van benne a köztudatban főleg férfiak körében a hormonok hatása, mivel sok fiatal nő sem tudja igazán, hogy mit szed be. :(

2020. okt. 15. 09:28
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

#7 első vagyok, itt a kombináción van a hangsúly, nem számít, hogy egyes védekezési módszerek mennyire hatékonyak. A biztonsági öv nem véd meg mindentől, sem a légzsák önmagában, viszont a kettő együtt már elég jó. Ha több, kis hatékonyságú módszert kombinálsz, akkor a terhesség kockázata gyakorlatilag nulla. Biztonságosabb lehet még a tablettánál is.


Például kombinálod a női óvszert a megszakításos védekezéssel, a naptármódszerrel és a hőmérőzéssel, akkor gyakorlatilag lehetetlen a teherbeesés.

2020. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy várom el, egyáltalán: mi jogon várnék el bármit, ami káros lehet rá nézve?
2020. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

én mindig úgy voltam, hogy az ő teste, az ő döntése. Ha nem akar hormonokat szedni, akkor ne tegye. Én nagyon önzőnek tartom azokat a pasikat, akik a saját élvezetük miatt képesek rávenni a lányt, hogy gyógyszert szedjen.

Párom volt pasija is ilyen volt, ő kijelentette, hogy ő gumiban nem szexel, szóval ha a csaj szexelni akar vele, akkor tabletta. Nem volt probléma neki, mert szedett már tablettát, de maga ez a hozzáállás olyan bunkó és önző, hogy nekem így nem kellene egy ilyen ember mint pár.

2020. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!