Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bármelyik fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármelyik fogamzásgátló tabletta kapható bármelyik patikában?

Figyelt kérdés
Most fog felírni nekem az orvos, és azon gondolkoztam, hogy vajon utána a közeli kisebb patikában ki tudom-e váltani.
2020. okt. 14. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy próbáljam meg a kórház patikáját, ami elég nagy készlettel rendelkezik mindenféléből, ott nem volt.


Később elmentem egy átlagos méretű Benu-ba, ott se volt, de egy nap alatt megrendelték és másnap már ki is tudtam váltani.

2020. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit én szedtem az mindig volt az első gyógyszertárban ahova bementem, szerintem a népszerűbb fajtákat tartja a legtöbb gyógyszertár.
2020. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azert, van hogy a fogamzasgatlo is ugy jar, mint a pisztacia...elfogyott
2020. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, de a gyakorlatban nem minden esetben van így! Viszont ha megrendelik akkor egy, maximum két nap múlva mehetsz érte. Főleg ha le is előlegezed.
2020. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt, hogy kaptam egy bilétát, amivel később (legutóbbi alkalommal másnap) visszamentem, mert addigra rendeltek belőle nekem.


Ha sürgős (pl aznap kezdődik a mensid, és emiatt rögtön el is akarod kezdeni) akkor nézz be néhányba, valahol csak lesz. Esetleg meg tudják nézni a rendszerben hogy hol kapható legközelebb, de ebben nem vagyoo biztos.

2020. okt. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem az utolsó pillanatban mész be és nincs készlet hiány az adott gyógyszerből akkor igény esetén bármelyik patikában megtudják neked rendelni

Alapból viszont csak a leggyakrabban felirt fogamzásgátlókat tartják, de egyébként ha már az utolsó leveled elején meg veszed a kövi dobozt akkor nem lesz baj, mert akkor még nem számit hogy egyből oda adják e vagy vissza kell menned

2020. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!