Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért lihegi mindenki ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lihegi mindenki ennyire túl a védekezés témát? Szerintem baromira túlzás ami itt van.

Figyelt kérdés

30 vagyok és férfi. Itt lépten nyomon azt olvasom tonna számra, hogy egyeseknek csak a gumi és a gyógyszer létezik.

De gumiból is az extra vastagot kéri, hosszútávú kapcsolatban is csak ez játszik. Spirál mellé spermicidet javasol és hasonló baromságok.

Ja és egybehangzóan hülyézi mindenki, hogy a "megszakítás nem védekezés".

Szeretném jelezni, hogy kamasz korom óta élek aktív nemi életet és meg tudom számolni hogy összesen hányszor volt rajtam gumi. 😃 Még az alkalmik nagyobb részénél se volt használva. Bőven elég volt, hogy egyébként jól szituált, ápolt lányok voltak, semmi bajom nem lett és teherbe se ejtettem senkit.

Itt meg még hosszútávú kapcsolatban is, veszélytelen napokon is extra safe gumi, és 2 tubus spermicid, plussz persszárium, mert ajjajj.

Különben felelőtlen vagy! 😂😂


Na mindegy. Szeretném jelezni, hogy a megszakítás igenis védekezési mód és simán van olyan jó mint a többi. 15 éve használom. 😃



2020. nov. 16. 16:19
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja a másik kedvencem egyesek akik a vazektómiát ajánlgatják itt gyerektelen férfiaknak, de "ő nem teszi tönkre a szervezetét". Az ilyenek normálisak?

Nem egyet olvastam itt.

2020. nov. 16. 16:20
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tudom mi van itt,de szerintem azért "lihegik" túl a témát mert nem akarnak teherbe esni.

Azért ne nagyon hangoztasd ezt a megszakítás igenis védekezési mód mert elég megbízhatatlan.

Az rendben van,hogy te tudod kontrollálni magad,de nem mindenki képes erre.

Vannak akiknek nincs annyi önerejük,hogy időben kivegyék.Azok szerintem inkább védekezzenek rendesen.

2020. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ügyes vagy, most vagy eleve vaktölténnyel lövöldözöl és azért nem estek teherbe, vagy eddig még baromi nagy mákod volt. A való élet viszont pont az ellenkezőjét mutatja, tele vannak az abortuszra várók között azok akik megszakítással vagy naptár módszerrel "védekeztek". Gondolom ha mégis befigyelne valahol egy fogamzás akkor megvonnád a vállad hogy a nő baja, téged nem érdekel.

Az hogy alkalmiban gumi nélkül... megint a te bajod, mondjuk közöld előre a partnereiddel hogy te aztán sosem használsz gumit, had tudják eldönteni hogy bevállalják-e aki össze-vissza dug gumi nélkül.

2020. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván van az eltúlzott kategória (pl. gumi+tabletta+megszakítás), de egy normális védekezési módot választani nem túllihegés, a megszakítás meg nem biztonságos.
2020. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a te véleményed, és semmivel sem jobb, mint bárki másé. Akinek nagy baj lenne, ha becsúszna a gyerek, mert még tini, vagy soha nem akar, vagy épp olyan élethelyzetben van, annak nem túllihegés az, hogy rendesen védekezik. Akár több módszerrel is, ha ezt érzi biztonságosnak.

Igen, kevés esély van megszakítás mellett teherbe esni. De van, akinek ez a kevés is túl sok. Mondjuk nemibetegségeket elkapni valamivel több esélyed van, de ez is mindenkinek a saját döntése kell hogy legyen, hogy számára mennyi kockázat fér bele. Felnőtt ember vagy, el tudod dönteni hogy védekezel-e vagy sem. Viszont nagyon sok fiatal tájékozódni jön ide, és őket nem kellene félrevezetni. Vagy ha a 16 éves fiadról lenne szó, neki is ilyen bátran javasolnád a megszakítást?

2020. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Igen.
2020. nov. 16. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha lányod lenne?
2020. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Nem ezen múlik. Félre értesz. Nem azt mondanám ha fiam, ha lányom lenne, hogy ne használjon óvszert egyáltalán, csupán, ha kérdezné elmodanám neki hogy számomra ez hosszútávú kapcsolatban nem megoldás.


Lehet hogy az én fiamnak, vagy az én lányom barátjának ez éppen nem lenne probléma és simán el lenne gumival.

Elmondanám a lehetőségei előnyét és a hátrányait is korrekten, és utána rábíznám a döntést.

2020. nov. 16. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!