Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem furcsa nektek, hogy itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa nektek, hogy itt mindenki védekezés mellett lesz terhes?

Figyelt kérdés
És most a megszakítást ne vegyük bele. Mindenki állítja, hogy óvszer meg tabletta rendeltetésszerű használata mellett lett terhes. Nem fura ez nektek? Ki van zárva, hogy ennyire hatástalanok lennének. És persze az apuka nem akarja, vagy éppen nincs pénz.

2016. febr. 26. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fele ilyen kérdés kamu, a másik fele meg azt hiszi, hogy védekezett, van pár, akiknek tényelg úgy csúszik be. (Rosszul használja a gumit, kimaradt egy-két szem gyógyszer <-- sokan nem vágják a rendeltetésszerű használatot). Szóval, de nekem is furcsa..
2016. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt HISZIK, hogy rendeltetésszerűen használják.
2016. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokan bekamuzzák, hogy védekeztek, nem tudom mire jó.

A másik mikor a nő elhiteti a pasival, hogy szed gyógyszert.

Sosem tudhatod, van olyan, hogy a nő száraz, a pasi béna az izgatáshoz és az alig sikositott gumi kiszárad és kiszakad, de ugye feltudod akkorára fújni, hogy egy ló farkára is ráfér, szóval szerintem is valahol kamu az egész.

Én azért nem tudok nyilatkozni, mert naptármódszerrel csináljuk.

2016. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak azt mondják, hogy rendesen szedték, aztán meg közbe így akarták magukat teherbe ejtetni, vagy egyszerűen csak hülyék a védekezéshez. Érdekes, ismerek egy jópár embert, de közülük senki sem járt így...
2016. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

aki védekezés mellet NEM esik teherbe az miért tenne itt fel kérdést????


ha nincs problémám akkor nincs mit kérdezni


gondold ezt át !

2016. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5-ös mond valamit: gondolj bele, ha mindenki, aki védekezik és nem esett teherbe, jelentkezne itt az oldalon, akkor máris láthatóbb lenne az arány.

De valóban igaz az is, hogy sokan kamuznak. Ettől függetlenül én nem állok eleve úgy ehhez a kérdéshez, hogy aki ezt állítja, mindenképp hazudik, vagy rosszul használta az adott védekezési módszert, mert tudjuk, hogy egyik módszer sem nyújt biztos, 100%-os védelmet. Igen, vannak, akik védekezés mellett esnek teherbe, nem sokan, de figyelembe kell venni azt is, amit a komment elején írtam.

2016. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik, hogy a megszakítás megbízható védekezési forma vagy 1-2 szem tabletta kihagyása még nem gond, esetleg lusták ellenőrizni aktus végén, hogy az óvszer nem szakadt-e ki. Ezt persze sosem reklámozzák, hiszen tudatlanságukból fakadóan nem is gondolnak arra, hogy valamit rosszul csinálnak.
2016. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én értem a kérdést, utolsó kettő. nézzetek be

az abortusz részlegbe, az ottani nők 90%-a azt állítja hogy ő de bizony rendesen védekezett. Ha ez valóban így lenne már csődbe mentek volna a gyógyszer és óvszergyárak...


Én is többször elgondolkoztam ezen. A környezetemben nem sok olyan van, aki rendes védekezés mellett lett terhes, de itt gyik-en napi kettő minimum. És érdekes hogy mind csak az abortuszosok közül...

2016. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
En ezekkel ugy vagyok hogy nem hiszek nekik, szerintem hazudnak, en biztos vagyok benne hogy nem csak "vedekeztek", hanem dugtak is a szegyentelenjei!
2016. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
á, nők, ez a férjfogás legősibb, egyben legundorítóbb módszere. Ritkán, de tényleg ritkán lehetséges , h valaki a védekezés ellenére terhes lesz. gyakoribb, h mindenáron babát akar, és nem megy.A kérdés azért sarkít.
2016. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!