Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire teszem tönkre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire teszem tönkre?

Figyelt kérdés
Mennyire teszem tönkre a szervezetemet azzal hogy folyton szedem a fogamzásgátló gyógyszert? Úgy volt hogy Június 3.-án elkezdtem szedni és csak Július 15. én hagytam abba így Július 22.-én megint elkezdtem szedni és most Augusztus 12.-én kéne hagynom szünetet de nem szeretnék mert hétvégén megyünk strandra így meg én nem tudnék menni:S 21 egy szemes és mikor elfogy akkor kell mindig 1 hét szünetet tartani.
2010. aug. 11. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajmeresztő,amit eddig csináltál.Nem volt közti vérzésed?

A mostani 7 napos szünetben volt megvonásos vérzésed,minden rendben volt vele?

Akárhogy is számolom,nem július 22-én,hanem 23-án volt a szünet 8.napja,akkor kellett volna elkezdeni a következő levelet,nem a 7.napon.

Szerintem ne csináld ki jobban a szervezetedet és hagyj szünetet.Tudom,hogy nem jó így strandra menni,de összesen 3 hónapja szdsz fogamzásgátlót és edig egyszer volt alkalma a szervezetednek,hogy vérzést csináljon.Az első pár hónap egyébként is necces,mert kb. ennyi idő alatt derül ki,hogy az adott tabletta megfelel-e az adott embernek.Ne tedd ezt magaddal,ha már jó ideje szeded,megengedheteted magadnak azt a luxust,hogy akkor vérezz,amikor akarsz,de az elején ez nagyon nem ajánlott.

2010. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már egy éve szedem csak most van ez a nyár miatt. Hát fogjukrá alig volt meg meg szinte nem is görcsöltem szóval egy elég gyenge menzesz volt
2010. aug. 11. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké,akkor a mondatom utolsó felét vedd figyelembe.Ha már jó ideje szeded,akkor megteheted,hogy nem hagysz szünetet,de igazából én ennyire egymás után nem tenném.Az orvosodat is mindenképp kérdezd meg,ha ő azt tanácsolja,hogy csináld,akkor csináld,egyébként pedig ne.....
2010. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én múltkor menstruálva mentem le Balcsira a legnagyobb kánikulában. Mindig feldugtam egy tampont, és úgy mentem be a vízbe. Öt napig voltunk, minden nap strand. Nem biztos, hogy jó ötlet menstruálva fürödni még tamponnal se, de nekem nem lett semmi bajom.

Az, hogy én emiatt (vagy bármi miatt) megbontsam a fogamzásgátló szedésének a rendszerét, még soha nem jutott eszembe.. Elég meredekül hangzik.

2010. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!