Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkre teszem magam?

Figyelt kérdés

A barátom egy hete szakított velem és angyon fáj.Több mint egy évet voltunk együtt és nagyon jó kapcsolatunk volt. elvileg el van laposodva a kapcsolatunk. én mondtam neki hogy dobjuk fel valamivel , hogy van megoldás mindenre, csak hát ő nem engedte. Az elkövetkező hetekben nagyon sokszor találkozunk egymásal, és nem tudom hogy helyes-e amit csinálni fogunk. Mert megegyeztünk abban hogy továbbra is tartjuk a kapcsolatot egymásal, beszélgetünkegymással sőt még bulizni is elmegyünk. Ez mind szép és jó csak nem tudom hogy helyes. Mert én még nagyon szeretem és ő szerintem már nem. Így tönkre teszem magam? Vagy így akár lehet esély az újra kezdésre egy idő után?


(egy 20 éves lány)


2009. dec. 13. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne reménykedj az újrakezdésben ezzel a fiúval. Akkor csak még nagyobb csalódás fog érni. Ha nem tudsz rá CSAK barátként gondolni, akkor inkább ne találkozzatok. Inkább próbálj meg új kapcsolatokat kötni más fiúkkal (egyenlőre lehet csak barátság is), és úgy talán könnyebb lesz elfelejtened.

17/L

2009. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szetm semmi gond nincs azzal h továbbra is együtt mentek bulizni stb.De ő már csak abrátként tekint rád...Szóval szeruntem ne reménykedj abban h ujrakézditek.Persze előfordulhat h meggondolja magát,de nem valószinű.Éld tovább az életed és ne arra gondolj h milyen jó volt együtt...Pasizz nyugodtan előtte,hadd lássa h már tulléptél rajta,ne pedig sajnáltasd magad előtte h még mennyire szereted
2009. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igaz mondott olyat is hogy már nem úgy szeret de még van benne valami. és azt monda hogy ezt nem azért rakta hozzá mer hazudni akar hanem azér hogy tudjam hogy neki se vagyok közönbös. én azt hittem hogy idő kell neki....
2009. dec. 13. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha mentek bulizni flörtölj más fiukkal elötte és akkor látni fogod hogy mennyire zavarja! Abbol már le tod vágni hogy mi van! Ha nekem ilyet mondana a párom hogy már nem szeret vagy hasopnlo én biztos nem mennék vele sehova mert nem csak ő van a világon és sztem neked is akadna sok! Ami nem megy azt nem lehet ráeröltetni! Annál szánalmasabb nincs amikor egy fiu csak azért van veled mert látja hogy szendvedsz!


23/L

2009. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából sztem ő úgy gondolja hogy legyünk barátok de közbe látni rajta hogy szenved mer neki is jó volt egy az egy év...


meg mondta is...

am nagyon köszönöm a tanácsokat!!!

2009. dec. 13. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem hagyd ezt a pasit!!!!

Nem szeret!

Kész. Fiúzzál, de más pasikkal.

2009. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd! Fiatal vagy, gondolom ő is. Majd ha felkeres, csak arra kellesz majd neki. Szakíts meg minden kapcsolatot vele, évente egyszer bőven elég vele beszélni! Szerintem ő szabadságra vágyik. Amit megkap majd másoktól. Ezért nem éri meg, hogy foglalkozz vele! Ismerkedj más srácokkal, randizz velük, stb... De az exednek soha ne számolj be az életedről. Nem érdemli meg, hogy bármit is tudjon rólad! Légy boldog nélküle, ezt lássa! Ha meg nem fogja érdekelni, egyértelmű, hogy te már csak haver-barátnőnek kellesz neki...
2012. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!