Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan vegyem rá Anyukámat és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá Anyukámat és ki mit tapasztalt a gyógyszerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy szeretnék gyógyszert szedni,de anyukám nagyon ellenzi a dolgot és azt mondja,hogy ott a gumi és használjuk azt!Hogyan vegyem rá,hogy az jobb lenne?

A másik kérdésem pedig az lenne,hogy mit gondoltok a fogamzásgátlókról,mert elég sok rossz véleményt olvastam róla(itt),hogy miért is nem jó meg,hogy meddőséget okozhat és hasonlók!Nektek mi a véleményetek?Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. nov. 30. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha neked a fogamzásgátló kérdést anyukáddal kell megvitatnod, akkor igaza van anyukádnak. Használj óvszert, vagy foglalkozz mással, mert még nem vagy elég érett és függeltlen a döntéshez. Egyébként miért akarod szétcseszni a fiatal szervezeted egy jó adag hormonnal ? Nem akar a fickó gumival, mert ő egy macsó ?
2008. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert akinek nincs baja tőle, az minek ordibáljon? Akinek problémája van, az sztrájkol. százból egy nőnek okoz, akár csak minimális problémát is. Csak ők hamar megtalálják egymást.
2008. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Én 17 vagyok, és tablettát szedek. Nem kértem ki anyukám véleményét, mert már előtte beszéltünk róla és azt mondta teljesen ellene van a tablettának, és nem egészséges. Hát elmentem a dokihoz, vért vettek elvégeztek pár vizsgálatot majd felírták a tabit ennyi. Ja és nem azért szedem, mert a párom nem akarja gumival, hanem mert nem szeretem magamba a gumit érezni, sokkal jobb, ha csak a barátomat érezhetem bennem.
2008. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném, hogy egy "kezdő" (mert gondolom a kérdező kezdő ilyen téren) számára a tabi lenne a legjbob megoldás, inkább húzzon óvszert, az legalább megvéd a fertőzésektől.
2008. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

1;Nem azért akarok gyógyszert szedni,mert a barátom egy macsó,hanem mert az mindenkinek jobb lenne!

2;Hidd el,hogy koromhoz képest sokkal komolyabb és felnőttebb vagyok,mint ahogy te azt gondolnád

3;Az,hogy az Anyukámmal megbeszélem ezt a dolgot,szerintem az nem azt jelenti,hogy fiatal vagyok,hanem,hogy közel állunk egymáshoz!

2008. nov. 30. 21:22
 6/12 A kérdező kommentje:

Negyedik válaszolónak:

Nem vagyok kezdő,ami nem azt jelenti,hogy rib@nc vagyok,hanem azt,hogy már két éve együtt vagyunk a barátommal és elég komolyan gondoljuk mind a ketten a dolgokat!

2008. nov. 30. 21:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha elakarod kezdni.... Irány a nőgyógyász és írasd fel! :):) www.fogamzasgatlas.hu itt anyuddal nézetek szét lehet ezzel jobban rátudod venni. :) Amúgy a mai korszerű fogamzásgátlóknak olyan kevés a hormontartalma hogy, semmien kárt nem tudd benned okozni. Nah sok sikert:)

pixpix

2008. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha anyukád ott lenne, mikor a nőgyógyásszal beszélsz erről. Nekem semmi bajom nem volt a tablettától, pedig már több mint fél éve szedem. Első hónapban kicsit sírósabb voltam, de elmúlt. Nagyon kevés hormon van a mostaniakban, és a lehető legbiztonságosabb módszer.
2008. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Valaki kiírt egy kérdést ma a arról,hogy miért támadják egyesek,ha foggátlóról kérdez!Nézd vissza és okulj!
2008. nov. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Na most ez attol fugg, hany eves vagy, 14-15 evesen nem ajanlom a szedeset, A masik hogy ezen az oldalon mint kis pisis azt allitja, hogy sokkal erettebb a korahoz kepest, tudod mit, senkit nem erdekel, mikor kezdesz el nemi eletet elni, ha ennyire hataroyott vagy a tabi szedesevel kapcsolatban, akkor menj el a nogyogyaszhoz es irasd felm ja hogy nincs penzed megvennni, es az anyukad kene, hogy fizesse?? Na hat itt jon az anyukad beleszolasa abba, hogy mit csinalsz. Ha neg nem vagy onallo, akkor bizony ra kell hallgatnod.
2008. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!