Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hatásos a megszakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos a megszakításos védekezési módszer? Ahhoz, hogy terhesség alakuljon ki, vagyis bekövetkezzen a megtermékenyítés a férfi spermájának bentebb kell jutnia a női szervezetben, mint a hüvelye?

Figyelt kérdés

Soha nem próbáltam még és nem is szeretném kipróbálni, de tudom, hogy vannak olyan párok, akik óvszer nélkül szexelnek és az úgynevezett aktus megszakításos módszert használják védekezésképpen.

Eléggé tájékozatlan vagyok még ebben a szex témában, ezért nem értem, hogy hogyan lehet az, hogy a megszakításos védekezéssel nem lesz terhes a női fél?

Úgy tudom, hogy az előváladékben is van már sperma és miközben az aktus történik, a férfi nemiszerve ki és be mozog a hüvelyben, egészen biztos, hogy hagy ott maga után előváladékot, azaz spermát.

A kérdésem arra irányulna, hogy ahhoz, hogy terhesség alakuljon ki a nőnek a hüvelyétől bentebb kell, hogy jusson ez az előváladékot tartalmazó sperma?



2020. dec. 16. 13:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#20 nézd a repülőgépek is leesnek néha mégis felszoktak ülni az emberek a gépre. Nem az van, hogy csak a totál nulla valószínűség mellet csinálunk valamit. Különben az utcára se tennénk ki a lábunkat.


És ez olyan dolog, hogy nem valószínű, hogy lehet olyat tudni, hogy valaha esett e teherbe valaki előváladéktól. De az előváladékot eleve nem sokat vizsgálták. Amúgy szó szerint ezt írja a wikipedia: However, pre-ejaculate is ineffectual at causing pregnancy.Ez erősebb, mint ahogy én fogalmaztam azzal, hogy nem valószínű, csak én inkább puhábban fogalmazok veled ellentétben, aki nagyon könnyen állít dolgokat.


Amúgy a te forrásod mi, hogy előváladéktól történhet terhesség? És mi ennek a valószínűsége?

2020. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Itt is vannak olyanok, akik így szültek, ill. olyanok is, akik így születtek.

A vérzés alatti teherbeesésnek pedig már a módszerét is leírták.

2020. dec. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Spontán peteérés nem létezik. Szintén a videó készítője, amit linkeltem, szépen leírta, miért is. Az ovulációtól egy hosszú,egy hónapos testben lezajló folyamatok egyike,ami több szakaszból áll. Mégis hogy lehet hirtelen rand peteèrès? Pl akkor,amikor még csak nem is elég vékony a nyálkahártya? Olyan van,hogy dupla ovuláció,hogy az első után másnap,vagy rá 1-2 napra lehet még egy ovuláció mert 2 petesejt lokodik ki,ekkor születnek az ikrek. De azon kívül.... eléggé konvergál a nullához az esèlye,hogy valaki teherbe essen bármikor,csak úgy mert random ovuláció van.
2020. dec. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17-es voltam
2020. dec. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
74%
#22 de hogy tudhatná valaki biztosan, hogy az előváladék okozta a terhességet? és nem az, hogy korábban nem sokkal már elélvezett egyszer a csávó és nem ment el pisilni csak megmosta.
2020. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladékban 99%ban nincs spermium. Akkor lehet, ha előtte volt már magömlés. És az ondónak a méhszájra kell kerülnie.
2020. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!