Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Oktober 31.en együtt voltam exemmel védekezés nélkül de nem ment el bennem (igen tudom hogy hülye voltam hiába szidnátok utólag mint ezen az oldalon szokták) rá 15 napra megjött a havim teljesen normális szinnel és mennyiséggel 6 napig tartott. Most viszont nem akar megjönni, elég sokat stresszeltem mostanában a srác miatt(dobtam) és az online oktatás miatt is. Csináltam 2 tesztet mindkettő egyértelműen negatív.

2020. dec. 27. 16:00
 1/3 Csicuki ***** válasza:
Akkor nem
2020. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció kimaradás, bármilyen más okból is kimaradhat.

Valószínűleg biztos nem vagy terhes, de ezt a hülyeséget engedd el, hogy "nem védekeztünk, de nem ment el bennem"!

Felnőtt ember vagy gondolom, legyen annyi eszed, hogy azért mert nem megy el benned, attól még ugyanúgy teherbe tudsz esni, mikor izgalmi állapotban a srácból "ömlik" az előváladék.

Nincs azzal baj, hogy szeretsz reszelni, de ha nem akarsz gyereket qrjatok felelősségteljesen!

F

2020. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, persze elengedtem a védekezés nélküli dolgot, tanultam az esetből.
2020. dec. 27. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!