Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban együtt voltunk a barátommal, nekem ez volt az első alkalom, lehet ezért is izgulok miatta ennyire. Használtunk óvszert, el is ment egy kicsit aztán levette. De egy kis idő múlva folytattuk és berakta óvszer nélkül, pár lökésig csak, de mélyek voltak, utána szóltam neki és megint felvett egyet és abban ment el. Lehetséges, hogy az első után rajtamaradt valamennyi? Nem tudom, hogy csak én parázom túl vagy érdemes lenne esemény utánit feliratni. 4-5 napja múlt el a menstruációm. Ráadásul pont ünnepnap van, utána hétvége, ha kellene tabletta is csak az utolsó pillanatban tudnám feliratni.

Köszönöm a segítőkész válaszokat!

19/L



2021. jan. 1. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Ostoba :D

Nagy eselyel lehetsz terhes gratulalok. Furdes es pisiles nélkül fixe maradt rajta es benne is ,, anyag". Esemeny utanit fixen szerezz be minel gyorsabban ahelyett h parazol es esetleg becsuszik veletlen egy gyerek mert az abortusz kicsit kellemetlenebb dolog lesz...

2021. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Hogy lehet ilyen felelőtlen pöcs, hogy berakja óvszer nélkül? Mindegy mostmár..

Egy esemény utáni tablette illetve egy nőgyógyászt keress fel, mert az abortusz kemény menet lesz. /Nem nem tapasztalat, hanem környezetben történt hasonló/

2021. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehetsz terhes
2021. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. Ügyeletes nőgyógyászat minden nap van, és az esemény utáni felírása sürgősségi esetnek számít.
2021. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!