Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesseg vagy csak paranoia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesseg vagy csak paranoia?

Figyelt kérdés
Kicsivel tobb mint fel eve szedem a fogamzasgatlomat, most 9 nap mulva kell megjonnie es egy kicsit fajt a hasam neha, ugy mintha mindjart megjonne. Lehet terhesseg ha sose hagytam ki egy szemet se, nem hanytam ki, nem szedtem parhuzamosan masik gyogyszerrel? Vagy csak paranoias vagyok? Legyszi ostoba valaszokat ne irjatok

2021. jan. 6. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szinte biztos, hogy nem vagy terhes.
2021. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem valószínű.
2021. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Unokahugom fogamzásgátló szedése mellett fogant meg.

Bármi lehet

2021. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso: en ugy tudom, hogy az nem megfelelo szedes mellett lehetseges, ha valaki mindent betart, akkor "nem lesz gond". Vagy legalabbis nagyon-nagyon keves az esely ra hogy az illeto teherbe essen. Vagy tevedek?
2021. jan. 6. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

F

2021. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szinte kizárt
2021. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hánytál, nem volt hasmenés, nincs lejárva a gyógyszer és nincs emésztési rendellenességed akkor igen kizárt a terhesség
2021. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!