Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 év alatt milyen fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatt milyen fajta fogamzásgátló tablettát ír fel az orvos? Van konkrét ami 18 év alattiaknak való?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Elmész az orvoshoz, és megtudod.
2021. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs. Nem korfüggő.
2021. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán korfüggő, de az orvos nem feltétlenül fogja felírni. Sok esetről hallottam, hogy 18 alattinak nem írtak fel, és szerintem jogos is
2021. jan. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
17 evesen akartam iratni. De az elso szerelmemmel akkor mar 2eve egyutt voltunk. Elmentem dokihoz es mondtam neki mit szeretnek.. Azt valaszolta hogy itt bajok vannak hogy 17 evesen hormonnal akarom tomni magam, de kiirta.. Novynettet irt ki az hyengebb hormonu.. de igaza volt.. engem tonkrevagott.. 6honapig szedtem , nem birtam tovabb.. most 20 evesen a 2. Parommal ujra elkezdtem szedni de mast.. mondtam a dokinak a panaszaim a novynettevel kapcsolatban. Felirt nekem egy masikat.. erzem ennek a mellekhatasait is de kibirhato. Mar 3honapja szedem.
2021. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Analba toljad es akkor nincs gond. Hulye hormonokkal baszod el a fejlodo szervezeted.
2021. jan. 10. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Fiatal nőknek általában kisebb hormon tartalmú tablettát szoktak felírni, hogy ne nyúljon bele olyanba, amibe nem kell. Én pl. a velgyn-t szedem, bár én kicsit idősebb vagyok, mint te.


Egyébként a fogamzásgátló nem feltétlenül rossz. Csökkenti a hormonok mennyiséget a szervezetedbe, ettől például sokkal kevésbé lesz ingadozó az ember hangulata. Mellékhatásai nekem az első két hónapban voltak, de az normális, utána csak annyi hogy megnőtt a mellem, de azt nem bánom :) Ja és kb egy éve szedem.

2021. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

6-os jó nagy baromságot írtál..

Pont hogy a gyogyszertől lesz sok embernek hangulatingadozasai,depresszios es erzekeny lesz , sok nőnek még a libidó is nulla lesz. Ez a hízás ,fogyás, mellnövés meg akkora hülyeség. Nem a gyogyszertol lesz. És ne mond mar azt hogy egeszseges... hormon.. nem szabad mesterseges dologgal beavatkozni a termeszetbe. Olvass mar utanna rendesen hogy mit szedsz.

2021. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es,

szerintem, mint valaki, aki egy ideje szedi a gyógyszert csak meg tudja mondani, hogy vele mit csinált. Nem kell egyetérteni velem, de nekem ez a tapasztalatom. Nem mondom, hogy mindenkinek ezt kell szednie, de nekem meg van az okom, hogy miért és igenis ha valaki a tabletta mellett dönt, akkor jogos ha tájékozódni akar. Hormonokról beszélünk, hathat máshogy is, de manapság a nőgyógyászati kutatók inkább a tabletta mellett vannak mint ellene.

2021. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!