Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer kiszakadás nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer kiszakadás nélkül lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
A párommal mindig használunk óvszert. Minden oldalon azt írják, hogy az óvszer 98%-os biztonságot nyújt. Nem teljesen tiszta nálam, de ha aktus után mindig leelenőrzöm, hogy kiszakadt-e (eddig egyszer sem tapasztaltam, hogy kiszakadt volna), akkor 100%-ban biztonságos volt az együttlét? Mielőtt felhelyezem az óvszert és a kezemre jut egy kis előváladék, abból lehet baj? ( szóval az óvszer külsejére jut egy kis mennyiség, de általában figyelek erre is) Tehát az a maradék 2%, óvszer használat mellett, abból adódik, ha kiszakad az óvszer és nem veszik észre?

2021. jan. 15. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Általános használat mellett az óvszer 85%-os, körültekintő használat mellett 98% (ez a hivatalos Pearl index adat).


Kiszakadás nélkül is teherbe eshetsz óvszerrel, hisz mikrosérülések lehetnek a felszínén.

100% biztonságos védekezés NEM létezik! 100% nem leszel terhes ha nem szexelsz. Más mód nincs, mert még a művi meddővé tételnél is van nőknél 0,5, férfiaknál 0,15 hibaszázalék.


Az előváladék kézre jut-majd óvszer külsejére töröljük dologgal pedig jobban vigyáznék. Inkább húzza fel a barátnőd.

2021. jan. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem. Ha levegő nem jut át rajta (mivel kiszoktam szoritani, leellenorzes celjabol), akkor a folyadék, hogyan tudna át menni egy gumin?
2021. jan. 16. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!