Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a menstruációm, terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menstruációm, terhes lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

23 éves vagyok, a párommal fél éve vagyunk együtt. Hol óvszerrel, hol megszakitással "védekezünk".

Azért a megszakítás, mert petefészek cisztám van, plusz alacsony progi szint, pajzsmirigy gondom is van, így elég valószínűtlennek tartom a teherbeesésem.

A ciszta miatt mindig késik a mensim, volt már, hogy teljesen kimaradt és volt, h csak barnáztam (a progeszteron miatt ugye).


Most is késik, már kb egy hete, és az a furcsa, hogy még mensire utaló tünetem sincs, semmi, max egy kis szurkálás bal oldalon, de ott van a cisztám is, az lehet attól is.

Életem egyik legrosszabb vizsgaidöszakában vagyok éppen, rengeteget stresszelek egyébként és szinte semmit se alszom a tanulás miatt, úgyhogy ez is bezavarhat.


Mindenesetre eddig nem aggódtam, mert nem volt baj sosem, de most megfordult a fejemben, hogy mégis teherbeeshettem...


Szerintetek? Teszteljek?

Hamarosan úgyis vissza kell mennem a dokimhoz, de most azért eléggé félek, mert mi van, ha??! A sok nehezítő körülmény ellenére is ...?


(Kérem a megszakítással kapcsolatban, aki csak rosszindulatú megjegyzést tud tenni, az kíméljen meg!)



2021. jan. 17. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Tesztelj.
2021. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki 2 hónap kimaradás után, hogy nem kell teszt, nem vagyok terhes. Nem is aggódtam, ugyanaz nálam is mint neked. Cisztára hajlamos vagyok anyai ágról örökölve, lehet van is, rendellenességem is. Egy terhesség tönkretenné a testem
2021. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat!!:)


Annyit kifelejtettem, hogy múlt héten krémes fehér folyasom volt, es persze itt a gyakorin kutakodtam... valaki írta, hogy az terhessegi tunet, a vizes pedig mensis. Mondjuk nekem sosem volt mensi előtt vizes folyásom...

Ez a krémes elofordult már néhányszor, mégis megijedtem, hogy most terhesség miatt van + meg se jött ugye.

2021. jan. 17. 22:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem krémes folyás hüvelyi fertőzéskor szokott lenni. Gombás vagy bakteriális
2021. jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kizárt a terhesség.
2021. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi:) hnap veszek tesztet és meg is csinálok egyet, aztán meg egyet szerda reggel, elso vizeletbol
2021. jan. 18. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2021. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A mai tesztem negativ, igaz nem reggeli elso vizeletbol, de ha már több mint 1 hete kesik, tökmindegy mikor csinálom, mar ki kellene mutatnia... de vettem tobbet is...

Pár nappal később megcsinalok meg egyet


Remelem marad az is negativ 🤞

2021. jan. 19. 20:21
 9/11 A kérdező kommentje:

Ugy erzem egyebkent, mintha fel lennek fázva

Szurkal a holyagom, vagy ha nem is felfazas, valami fertőzésre gondolok... nem vagyok mostanában szerencsés:(

2021. jan. 19. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felfáztál. No para, nem leszel terhes második tesztelésnél sem. A nőknek annyira nagy stressz az egész szexualitás. Mindig vagy fertőzés, vagy felfázás, vagy gomba vagy baci vagy mensi fájdalom vagy késik vagy fogamzásgátló mellékhatások vagy terhesség (legrosszabb opció az eddigiekből). A pasik meg csak beteszik és kihúzzák... Lennék inkább férfi. :((((
2021. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!