Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a menstruációm, terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menstruációm, terhes lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

23 éves vagyok, a párommal fél éve vagyunk együtt. Hol óvszerrel, hol megszakitással "védekezünk".

Azért a megszakítás, mert petefészek cisztám van, plusz alacsony progi szint, pajzsmirigy gondom is van, így elég valószínűtlennek tartom a teherbeesésem.

A ciszta miatt mindig késik a mensim, volt már, hogy teljesen kimaradt és volt, h csak barnáztam (a progeszteron miatt ugye).


Most is késik, már kb egy hete, és az a furcsa, hogy még mensire utaló tünetem sincs, semmi, max egy kis szurkálás bal oldalon, de ott van a cisztám is, az lehet attól is.

Életem egyik legrosszabb vizsgaidöszakában vagyok éppen, rengeteget stresszelek egyébként és szinte semmit se alszom a tanulás miatt, úgyhogy ez is bezavarhat.


Mindenesetre eddig nem aggódtam, mert nem volt baj sosem, de most megfordult a fejemben, hogy mégis teherbeeshettem...


Szerintetek? Teszteljek?

Hamarosan úgyis vissza kell mennem a dokimhoz, de most azért eléggé félek, mert mi van, ha??! A sok nehezítő körülmény ellenére is ...?


(Kérem a megszakítással kapcsolatban, aki csak rosszindulatú megjegyzést tud tenni, az kíméljen meg!)



2021. jan. 17. 22:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hat igen, utolsó, sajnos mi nők sokkal többet szenvedünk ezekkel :(


3 teszt is negativ, faj a mellem, mintha nagyobb is lenne, de nem jött meg még mindig... mar csak kimutatna a teszt...

2021. jan. 27. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!