Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló tablettát szedtek és milyen hatásai voltak utána ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tervezem, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, de szeretnék kicsit tájékozottabb lenni a témában hatások tekintetében illetve nem ismerek egy fajtát sem belőle.

Kíváncsi lennék, hogy ki milyen márkát szed és mit tapasztalt utána magán.

( Tudom,hogy majd úgyis az orvos mondja, hogy milyet szedjek,csak kiváncsi leszek melyik márka jön fel a legtöbbet)



Előre is köszönök szépen minden választ.


2021. febr. 11. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Jangee

Pár hónapig szedtem, állandóan rosszul voltam. Hányingerem volt, hánytam, ment a hasam, fájt a gyomrom.

2021. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Roxanelle


Az 1. levélnél (menstruáció 1. napján kezdtem szedni) 1,5 hétig nagyon erősen véreztem, utána barnáztam végig a köv. vérzésig. Az első két hétben nem erősen, de gyakran fájt a fejem (egyáltalán nem vagyok fejfájós). Most fogom kezdeni a 3. levelet, az egyetlen negatívum, amit tudok említeni, kevésbé nedvesedem. Ami viszont nagy pozitívum, a korábbi rendszertelen és sokszor túl hamar jelentkező vérzésből pontos lett, mennyiségben jóval kevesebb, és 6-7 nap helyett csak 4 napig tart. A hasamban alig érzek valamit. (Korábban azért voltak erős görcseim, derékfájás, már ciklus közepén PMS tünetek, ezek megszűntek.)


De tényleg nagyon lutri, hogy kiből mit hoz ki. Nekem szerencsém volt, de hozzáteszem, az első hónapban meg voltam ijedve, hogy esetleg abba kell hagyni, vagy váltani másikra, a fent leírtak miatt.

2021. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nőknek a foggátló az, ami a legtöbbet tudja ártani: megvadult ciklus, libidó csökkenés, gombára hajlam, folyásra hajlam, bőrproblémák, stb. Nem csoda, a hormon belezavar sokmindenbe. Lehet, hogy kényelmes, de nem ér az egész annyit. Plusz elég drága is.
2021. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!