Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már az első szem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az első szem fogamzásgátló is okozhat rosszullétet?

Figyelt kérdés
Kicsit félek hogy az első szemtől is nagyon rosszul leszek. Ma este a barátomnál alszom, ezért szeretném kérdezni hogy nektek mikor kezdődtek a tünetek? Illetve rosszullétet mar az első szemtől is lehet érezni?

2021. febr. 12. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

De nem mindenkinél.

2021. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltak amúgy előtte? Nem ajánlom, hogy ilyen sz@rt szedj és magadba tömködd. Majd jön a mélyrepülés a mellékhatásai miatt. Húzzon gumit.
2021. febr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem igen.

Konkrétan az első nap hánytam.

Első hónapba minden este hányingercsökkentőt szedtem.

Plusz egész hónapba véreztem és híztam 3 kilót.

Utána minden rendbe jött, sőt én nagyon megszerettem a gyógyszert. Endóm van, szóval nekem jobb szedni ezt 3 havonta tartva szünetet mint a fájdalmat elviselni ami nekem ovulációnál, pmsnél és mensinél is mindig jelentkezett.

2021. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Endometriózissal a megfelelő szakembert kell felkeresni, nem azt a szrt szedni.
2021. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es:

Értem, hogy neked mindenféle hormon “szr”, de nem mindig megoldás a szakember és a műtét.

Van akik nem is szívesen avatkoznak be, amíg nem akarsz gyereket. Ami teljesen érthető is, mert adott esetben ha nincs endód, de felvágnak, akkor szövődmények is lehetnek. Ha megműtenek, de nem szedsz gyógyszert/ peteérésedet nem blokkolod valamely módon, akkor újra kialakul és megintcsak fájdalmakkal jár.


Megértem azokat akik nem javasolják a fogamzasgatlot, mielőtt nem szedtem én is nagyban elleneztem. Ugyanakkor mindazon túl, hogy dobáljuk rá a “szr” jelzőt, nem ártana pozitívumokat se nézni, mert aki szedi és nem kényszer miatt (párkapcsolati zsarolás), az igenis okkal szedi.

2021. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!