Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal lefekudtunk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lefekudtunk és kiszakadt a gumi de nem ment el és később beugrottunk a gyógyszertárba 72 órás tabiert miután haza értünk úgy gondoltuk csinaljuk kicsit gumi nélkül (ami kb 1-2 perc lehetett) aztán húztunk fel óvszert ...?

Figyelt kérdés

És az aktus után 1-2 órával bevettem a tabit ami hirtelen szét olvadt a fele a számban g hozza tennem a peteresem napján történt ez a kérdésem annyi lenne hogy mennyi az esélye hogy terhes leszek vagy lehetek így egyáltalán ?

Legyszi csak rendes és normális válaszokat !🥺



2021. febr. 28. 22:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
50-50% vagy lesz vagy nem, de én a helyedben elkezdenél neveken goldolkodni 🤭
2021. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy vettem ma be újat az esemény utániból mivel felek nem hatott az előző így mennyi lesz az esélye ?
2021. márc. 2. 00:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Lassan te leszel a pasi.
2021. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Na mi lett vegul, megjött a mensid? csináltál tesztet?
2021. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Aa meg nem jött meg hatra van meg 1 hét most a beagyazodasi idő van
2021. márc. 5. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!