Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég feküdtem le a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég feküdtem le a barátommal. De, mivel mindkettőnk tapasztalathiányos ezért történt egy kis baleset. Nem tudom hogy ebből lehet-e nem kívánt terhesség? (tovább lent! )

Figyelt kérdés

Nekem is, és neki is ez volt az 1.

Először betette(ekkor még nem volt semmi gond) csak nagyon fájt, ezért ki kellett vennie, majd a kevés idő miatt nem is próbálkozott töbször, viszont az óvszer rajta maradt, és a csiklómra cseppent a tartalma, vagy(reménykedek benne) hogy a síkosító? Még1× leírom, hogy tapasztalatlan vagyok, és nagyon megijedtem... történhet ebből nagy baj?


2010. aug. 17. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
ne izgulj,ha a hüvelyedbe nem ment,akkor semmi ok aggodalomra ;] és el sem élvezett.
2010. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
vagy mégis! sose tudhatod hogy a huncut kis sepermiumok mennyi idő alatt rohanják le a suna várát
2010. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

1. ha csak betette és kivette akkor nem ment el; vagy mégis.

ha igen; akkor mivel csak csiklódra cseppent így nem hiszem, mert ahhoz a hüvelyben kellene lennie, de úgy sem lenne valami sok esélye mivel a ph-ja miatt öli a spermákat belül;

ha megujjazott utána, akkor kicsit aggódhatsz. viszont erre annyi ellenpéldát tudok mondani, hogy a barátnőmmel volt már alkalom, hogy annyira "fel voltunk hevülve", hogy az asztalig nem másztunk el gumiért, de nem mentem el benne és nem lett baj (bár inkább erre nm hagyatkoznánk.)

2010. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha rajta volt az óvszer, hogy cseppent ki a tartalma?
2010. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Biztos ami biztos alapon érdemes 72 órás tablettát venni?

Ja, és az utolsónak: Ejakuláció után maradt rajta... így a kevés tapasztalat mellett is, tudtommal, kifolyhat...

2010. aug. 18. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet én vagyok hülye, de hogy folyna ki a gumiból? max ha lyukas de amúgy??
2010. aug. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semmiképp nem vegyél 72 órásat, okod az aggodalomra 0. de ha ennyire félsz, lehet h még várnotok kellene a dologgal. a másik ajánlatom meg, hogy ha első, akkor annak adjátok meg a módját, ne legyen az, hogy időhiány, sietni kell, mikor jön valaki, mert ezzel elbaltázod mindazt ami szép benne. fontos, hogy nyugodt körülmények közt, nagy odafigyeléssel történjen a dolog, mert akkor el lazulsz, s nem fog annyira fájni, de ami a legfontosabb, nem egy kellemetlen élmény marad a fejedben erről az egész első aktusról
2010. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, a párod "összement" és a gumi aljánál kifolyt a sperma?

Ne vegyél 72 órást. Legalábbis ez az én véleményem.

2010. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pontosan, de ha minden igaz akkor már nincs gáz...:)

köszi mindenkinek...:)

2010. aug. 18. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!