Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring használatához szükség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring használatához szükséges valamilyen vizsgálat vagy bármi?

Figyelt kérdés

A hüvelygyűrű használatához szükséges bármi is? Vagy csak az orvos felírja??

Szeretnék használni, de kb egy orvos sem rendel most a covid miatt, nálunk hónapok óta minden zárva van.

Nőgyógyászati csoportban láttam eladó Nuvaringet.

Szerintetek lenne bármi baja abból az illetőnek, ha magától kezdené el használni?

Úgy tudom, csak fel kell helyezni, nem olyan, mint a tabletta.



2021. márc. 5. 00:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy hormont tartalmaz, mint a tabletta, csak ez helyileg felszívódik, és nem megy végig az emésztőrendszeren. Mivel ugyanúgy lehetnek kockázatai, érdemes kivizsgáltatni magadat, főleg ha még nem szedtél tablettát. Sajnos a tabletta előtt sem minden orvos vizsgál ki, pedig komolyan befolyásolhatja az egészségedet.
2021. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én nemrég voltam ugyanígy Nuvaring miatt. Orvos mindenképp kell hozzá, már csak azért is mert ő írja fel, tehát minimum menj el egy nőgyógyászhoz. Ha nincs érvényes rákszűrés eredményed, akkor azt is csinálnia kell, anélkül nem fogja felírni.
2021. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan mint ha tablettát iratnál
2021. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérvizsgálatot csináltass,nincs e trombózis hajlamod.
2021. márc. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!