Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedek fogamzásgátlót és most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LoLKa18 kérdése:

Szedek fogamzásgátlót és most szerdán veszem meg a gyógyszert. Sajnos nem azután tudtam megvenni miután elfogyott hanem most 2 hete h nem szedtem. Most veszem meg és bevehetem most Hétfön is vagy meg kell várnom valamit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg a következő mensidet, és akkor kezd újra szedni. De ne felejtsetek el óvszert használni addig!!
2010. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:)
2010. aug. 18. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, kihagytál 2 hetet, emrt nem tudtad megvenni?Ilíet ne csinálj máskor!!!! Beszélj az orvossal, lehet h szünetet fog ajánlani pár hónapra, így csak megzavarod a testedet.Olyan, mintha több szünetet tartottál volna(jóval..) amit pedig tilos!

Szóval hívd fel, addig semmiképp ne szedd újra!!!

2010. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvosoddal! De a menstruációdig semmiképpen se szedd be!
2010. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!