Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex kinek vált be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex kinek vált be?

Figyelt kérdés
5 éve szedek fogamzásgátlót, de nem szeretném magam tovább “mérgezni”, így a pharmatex mellett tettem le a voksom. Olvasgattam róla, de csak több éves véleményeket találtam, hogy mennyire nem véd, azóta újítottak rajta, vagy ugyan úgy gyenge védettséget ad? Tapasztalatokra, véleményetekre lennék kiváncsi.

2021. márc. 15. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
2 évig használtuk a szeretőmmel, hüvelykúpot alkalmaztunk, soha nem volt gond.
2021. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szerettem. Ha nem a leírás szerint használod, becsúszhat a baba, mert nem lesz hatásos a cucc.

Nos, ami miatt körülményes volt használni, hogy nem lehet előtte-utána megmosni a puncit intim mosakodóval sem, hüvelyöblítést csinálni (utána 4 óràt nem lehet fürdővízben lenni).

10 perccel használat előtt kell felhelyezni, viszont onnantól nem tud nyalni a párod, hiszen az ott oldódik lent. Ha nagyon nedvesedős fajta vagy, akkor meg nem érdemes álnod, miután felhelyezted, mert folyik ki belőled. Szóval nekem, nekünk körülményes volt, mivel nem akartunk egyáltalán babót.

2021. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi már 5éve használjuk és nem volt gond!
2021. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

krémet használtunk, a kúp és a tabi iszonyat csípett, ráadásul a krém rögtön hat, beleélvezéssel évekig, nem lettem terhes

mindent betartottunk, kellemetlen volt hogy nem lehet fürdeni

2021. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat, igen ez nekem se tetszik, hogy nem lehet lezuhanyozni előtte és utána. Száraz zsebkendővel azért megtörölhetem magam?
2021. márc. 16. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak kivulrol
2021. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
40%

Szia!


Mi is a Pharmatexet használjuk,azon belül a huvelykupot. Mi nagyon szeretjük és meg vagyunk elegedve vele! Nagyon jól sikosit ha nedvesedos vagy te is egy ora után se fogsz kiszáradni az tuti :D

Mi nem szoktuk kivárni a 10 percet, elszoktuk kezdeni de nyilván nem 10 percen belül élvez belém a párom. Miután végeztünk mindig szoktam zuhanyozni csak sima vízzel. Nekünk ez a legjobb megoldás és tökéletes hogy hormon nélküli! Egyikünket se szokott csípni se égetni.

2021. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igy lesznek a pharmatex babak mint a hetesnel
2021. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!