Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben a helyzetben mi a teendő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy nap alatt véletlenül kettő tablettát vettem be, a többi napon rendesen szedtem. Barátommal volt előtte utána is szexuális együttlét, egyéb védekezés nélkül. A tabletta hatékonyságát ez mennyire változtatja? Ez már több napja volt, nem tudtam orvoshoz menni mert nyaralás alatt történt.
2010. aug. 19. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
semmit nem tesz h kettőt vettél be.
2010. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem értem..ha egy nap 2őt vettél be akkor egy nap kimaradt nem?:S
2010. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy volt, hogy észrevettem egyik szerdán, hogy az előző napi kimaradt. A téjékoztató alapján szerdán bevettem a keddit is és a szerdait is majd szedtem tovább rendben. Az utolsó tabletta amit be kellett volna most vennem, pont keddi lett volna, de nem volt meg már vasárnap. Amikor azaz egy kimaradt néztem is hogy nem-e a sor másik végéről vettem be, de úgy láttam hogy nem, hát, lehet hogy rosszul néztem, és akkor bevettem kedden, majd szerdán kettőt, majd szedtem tovább és így kedd helyett hétfőig szedtem. Kissé zavaros, tudom. Nem is értem hogy fordulhatott elő, kettő éve szedem ezt a gyógyszert, sose fordult eddig elő hogy kimaradt volna egy szem, ilyen meg aztán végképp nem... Elvileg ma vagy max holnap este kell megjönnie, kicsit most aggódom :S
2010. aug. 20. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!